Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz vicze #89 üzenetére

    A probléma az, hogy általánosítasz olyan készülékekre is, ami nem a tiéd.

    1 topikot léptem csak. Csak egyet xda-n. De ha tényleg nagyon akarod, akkor kérek egy ilyet is és akkor jön a 2. pont. Mint írtam, kell egy kép a fejemmel a telóval.

    Se galéria se fényerő problémát nem tapasztaltam, 3-ból egyik készülékemen se.

    Ez örvendetes :K

    Az hogy a te telefonod esetlegesen HW hibás azt valóban nem fogja semmilyen SW javítani, soha.

    Mint ahogy a fos szoftvert sem a hardver.

    Ha más készülékén ugyan az a probléma nem lép fel, akkor elég egyértelmű, hogy valamilyen HW problémája van a készülékednek, ami elég változatos módokon jelenhet meg.

    Igen. Meg minden másik ilyen telefonnak is, kivétel persze a fanboyok. Igaz, hogy senki sem merte még gyors visszanyitni a képeket videóval felvéve, de én elhiszem nekik. 4. ilyen telefont néztem meg, mind szar. Kinti fórumon is ismert jelenség, csak van akinek nem tűnik fel.

    Egészen mellesleg, az Album alkalmazás egy teljesen külön álló app, ami Store-ból frissül, így a rendszer frissítéseknek sok köze nincs hozzá.

    Teljesen mindegy miből csinálod, ez egy példa volt. Mindenhogyan rossz. Vagyis, ahogy kifejezte egyik fórumlakó: ez nem olyan, mint a többi hulladékon. :DDD

    Szóval attól várni, hogy változzon valami, egy kicsit rossz logikára utal.

    Tehát akkor ha jól értem: eladsz egy telefont amit megaláz egy 3 gennel régebbi márkán belüli társa is, azonos verzión is, de nem a Sony a hibás, hanem a hardver, Google, user, random app fejlesztő, akárki. Ezt felvésem majd, jó tudni.

    A "segg hülye" kamera software helyett használhatsz bármit, ami Play Store-ban található.

    Láláláááá, így igaz. Ami javítást hoz, az sajnos a főzött ROM. Minden máshoz minimum root kell. Ugye azt meg nem szabad, mert bármilyen szemetet felraknál a telóra és az csúnya dolog. Hogy gyárilag szemét, az lényegtelen. A kör bezárult: vagy felteszed a hobbisták által megcsinált verziót vagy lesz garid. 200 ropiért igazi álom. Ugyanez igaz minden hasonló telóra amibe a Sony ezt rakta. Mindegyikben elkefélt a kamerameghajtó.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák