Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz zH. #43 üzenetére

    De én azt is elmondtam 5000x hogy játszottam codokkal a 2-vel nem is keveset, nah de ami már az mw2 körül forgott meg maga a játék is hát.. ezért se remélek túl sok jót a black opsal kapcsolatban. Ez üzlet semmi más, fosnak a vásárlókra magasról. Értem a te álláspontodat is, semmi baj nincs is ezzel, szóval úgy mondom hogy csíptem a codokat és érdekelnek is, de az én szemembe és nem a vérpistikék szemébe hatalmasat ívelt lefelé a játék és ezt a szinten csak folytatják. Akárhogy is nézem az évek során csak könnyebb lett a játék és mégjobban kihalt a csapatmunka az egészből, az ok hogy ha haverokkal játszol akkor van csapatmunka, de ennek nem csak így kéne működnie, rengeteg a kis pöcs öntörvényű játékos és csak kd a lényeg.. Nem lesz hülye attól, mert ez tetszik neki, ilyet nem állítok, csak azt nem értem hogy nyűgözheti le évről évre ugyanaz a gyártmány, durva hasonlattal élve same shit again and again. Te legalább rendesen leírod, érdekes mód van akivel ezt meglehet beszélni rendesen, nyilván ha elkezd nekem pattogni valaki meg sértő dolgokat írni nem fogok neki pacsit adni hogy de jó arc vagy te folytasd még. A cs-be azt bírtam hogy legalább kell némi tudás ahhoz hogy lelőj valakit és nem csak rádölsz a bal egérgombra azt hadd szóljon, bár sourceba már azt is széjjel cseszték, 1.6 volt a real cs, igaz azzal nagyon keveset játszottam, de nem hiába nem csípik az 1.6-osok a source-ot. Szóval jah cs se reális csak reálisabb, mint a cod és ez nem ugyanazt jelenti, mintha azt állítanám hogy a cs az olyan mint a valódi élet, közel sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák