Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz kengyel #14 üzenetére

    Nekem egy kicsivel gyengébb konfigom van mint neked és a Cliffs of Dover elfut kb közepes grafikán. A megjelenésekor még úgy sem... Eléggé elcseszték az optimalizációt és mondjuk nagyobb városok vagy ipari körzetek fölé repülve már használhatatlanra lassult. Azóta némileg javult a helyzet, bár már bő egy éve be sem töltöttem.

    Emlékeim szerint Steam-en 9.99 EUR a játék, tehetsz vele egy próbát. A korábbi részekkel ellentétben már elég szájbarágós oktató mód került bele (elmagyarázza a repülőgép irányításának alapjait, hogyan vedd ki dugóhúzóból, melyik kezelőszerv mit szolgál, miért kell figyelned az átesésre, stb és a végén iskolakört kell repülnöd).

    (#15) grunge: A Rise of Flight jópofa, végre egy játék amiben tényleg izmozni kell a géppel, alaposan kell pedálozni is, hogy egy közelharcban tudd tartani a lépést. Kellene nekem is egy pedál szett, mert nekem is a joystick karját kell forgatnom hozzá és az nem olyan jó. Mondjuk én is csak az alapjátékig jutottam, nem vettem hozzá extra gépeket. Majd lehet megint előszedem. :)

    Arról meg lemaradtam, hogy a Cliffs of Dover új motort kapott. Ez van akkor ha már egy éve nem követem az eseményeket körülötte. Pont a bugok és a folyamatosan visszatérő szaggatás miatt hagytam fel vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák