Aktív témák

  • Upo

    addikt

    A szülinapp-nál bevált módszer úgy néz ki itt is működik, érdemes kipróbálni dolgokat, amit a licenc nem enged meg, az úgysem fog megjelenni a szoftverben. Remélem ezért nem minősül jogosulatlan módosításnak, amit leírok.
    Az alap adatmappa az az Android/data/com.nng.igo.primong.igoworld/files mappa. ebben ugye vannak is rendszer által használt mappák, license, save, screenshots, stb.
    Ha ide létrehozunk egy content mappát, akkor azon belül az "ismerős" könyvtárstruktúrát kezeli a program. Én próbából létrehoztam a content alatt car és voice mappákat. A voice alá bemásoltam a jáksó hangot, és a szülinapp obb-ből kicsomagolt voice-tts-... hangot. A car mappába beletettem a saját kisautómat.
    A program indítása után a hangok megvannak, jáksó működik, a tts hang is, mert a play-ről telepített Google szövegfelolvasóban van magyar nyelv, amit használatba is vesz. Kicsit érdekes a hanglejtése, de lehet érteni amit mond. Akinek nem elég, az az áruházból megveheti a prémium tts hangot.
    A kisautómat nem jeleníti meg, nincs benne a listában, csak a gyárilag benne levő 33 féle autó közül választhatunk (a szülinapp-ban 25 volt és az sem ette meg a sajátot).
    Kilépés után láttam, hogy a program csinált a content mappa alá egy speedcam mappát is, lehet hogy ide lehet saját adatbázist beilleszteni, nem próbáltam.
    Illetve még ki kéne próbálni, hogy a texture, skin mappákat elfogadja-e saját textúrákkal és skinekkel.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Aktív témák