Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz FefeeX #91 üzenetére

    Igy van, szemelyes ellenszenv (mi mas lenne ? ha en fizetek erte, az en izlesemet kell tukrozze). Nekem mindegy, hogy Samsung, vagy LG, nalam gagyik. Eladhatnak csillio gyartonak barmit, nem azert van, mert ok a legjobbak, hanem azert, amirol Te is beszelsz, megpedig, hogy mindenki a legnagyobbat akarja szakitani. Elujtott oda a vilag, hogy meggazdagitotta ezt a ketto gagyit, akik ezt (nagyon ugyesen/okosan) kihasznalva ellehetetlenitettek a konkurenciat es most itt tartunk. Sokszor leirtam mar, nalam letezik egy szint, egy nivo, amit mondjuk hivok minosegnek. Ezt a Sony vagy Panasonic vagy Pioneer mar megutotte es az LG felek miatt felulrol zuhannak vissza ezen vonal kozelebe (sajnos neha ala). Viszont az LG vagy Samsung meg el sem erte... Ez nagy kulonbseg. Lassan 20 eve szerzem a tapasztalataimat ezen konzumer elektronikai temaban, de meg nem csalodtam kellemesen LG, vagy Samsung termekben. (pl. Sony-ban negativan mar igen). Attol, hogy en gyulolom oket, sajnos a csaladtagjaim meg elkovetik azt a hibat, hogy neha vesznek toluk valamit. Telefon, TV, porszivo, monitor, hazimozi. Ezek eddig kivetel nelkul abban erositettek meg, hogy nem egy elvakult barom vagyok, hanem ezek a cegek soha nem voltak kepesek olyat csinalni, mint a mar emlitett japanok. (nyilvan ez nem celjuk es elhiszem, hogy ha akarnak, kepesek lennenek ra, de ez engem nem erdekel, csupan az, amit a penzemert kapok - es ott sem a csicsa, amivel befuzik a sok konnyelmu vasarlot). Tisztaban vagyok azzal, hogy mar nem '90-es evekben elunk es nem a minoseg es megbizhatosag az elsodleges szempont, de akkor ne verjuk a nyalunkat es kerjunk masfelszeres arat a termekert, melynek a lelke attol szarmazik, aki a sajat balf@szsagunk miatt folenk kerekedett...
    En sem vennek 1,6-os BMW-t, de a BMW sem irja ki az autora, hogy "Emberek, ebben az autoban Peugeot motor van, megpedig azert, hogy ne 8, hanem "csak" 7 millio legyen. Koszonjuk megertesuket es az esetleges ebbol adodod kellemetlensegekert elnezesuket kerjuk !"

    Ui.: Ha megfelelően körültekintő vagy, akkor nem futsz bele ekkora hibaba: "Másrészt egy BMW pont nem a motorjától lesz BMW" :) Ezt soha ne hangoztasd autos korokben ! - irgalmatlan butasag. Mintha egy Porsche sem a motorjatol lenne az, ami. Ha valami kulonlegesse tesz egy autot az a BMW motorja. Egy legenda. 6 henger sorban - ez alatt egy "rendes" BMW-s csak legyint egyet. Ez egyedulallova tette. Egyedi hang, egyedi jaraskultura es teljesitmeny. Nagyon rossz pelda ! Biztosan irtam "hulyeseget" en is korabban, amivel vitaba lehet szallni, de azt mondani, hogy egy BMW nem a motorjatol BMW, irtozatos meggondolatlansag.

    V.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák