Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz huskydog17 #28 üzenetére

    de ettől függetlenül a Doom 3 egy fantasztikus FPS lett

    Akkor mindenki ráizgult, mert hát ugye Doom és a hype egy játék kezdeti fogadtatásában nagyon sokat számít, de habár én nem vagyok nagy horror-FPS fan, ellenben mégis annyira követem a műfajt hogy azt tudjam, utólag visszatekintve a legtöbb horror-fan nincs hasraesve a Doom3-tól, egy Dead Space-t pl. sokkal többre tartanak. És nem a frissebb grafika miatt.

    grafikailag pedig nem volt párja, messze meghaladta a korát

    Habár valóban megjelenésekor nem nagyon volt párja, ellenben ott volt rá rövid időn belül egy HL2, szóval ezzel a messze meghaladta a korát kijelentéssel vitatkoznék. Ott is azt lehetett elmondani, ha korábban jelenik meg tényleg hihetetlen, forradalmi lett volna, de mire kihozták a "when it's done" fejlesztési ütemtervvel, a konkurencia szép lassan beérte. Ez amúgy az ilyen "fantasztikus látvány" címszóval évekkel előre beharangozott játékoknál elég gyakran megtörténik, lásd pl. még Stalker.

    A Doom 3 volt az id legutóbbi játéka

    Quake 4? Mindegy hogy nem ők fejlesztették, mert ténylegesen felügyelték a fejlesztést, ha annyira nem tetszett volna közbeavatkoznak.

    Az viszont szépen látszik, hogy Carmack és csapata újfent bebizonyította, hogy a legjobbak között van a helyük.

    Hol? ;]

    Egyébként azért csillan sokaknak fel a szemük a stúdió neve hallatán, mert ismerik a csapat múltját, tudják miket tettek már le az asztalra és ennek fényében talán valami újabb nagy durranásra várnak, illetve még tiszteletből.

    Igen, erről beszéltem, az id számomra már bebizonyította hogy nem képesek erre a nagy durranásra többé, felesleges várni rá. Már nem ők írják a játéktörténelmet.

Új hozzászólás Aktív témák