Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz keIdor #28 üzenetére

    Nem az a baj, hogy a játékok a konzolok felé csoportosulnak át. Ezzel el lehet lenni, sem anyagilag sem fejben nem megterhelő, gép-gép, a grafika nekem majdnem mindegy, sem előrébb sem hátrébb nem vagyok.

    Ami miatt nem örülnék az only konzol felállásnak az a borzasztó hikomat irányítás. Van, amire nagyon jó a gamepad, van is otthon, bizonyos típusokat csak azzal játszom, de egy FPS-nél, vagy RTS-nél (egyik sem szűk rétegjáték) sőt, TPS-nél is sok esetben akkora kompromisszumokat kell kötni miatta, amit nem szeretnék lenyelni. Jött a move meg társai, és nem váltotta meg a világot. Ez nagyon komoly probléma.
    A lemez a konzol esetében is kell (tudtommal), rühellem.
    A konzol ha meghibásodik, b*szhatod ki az ablakon, ha az olvasó, akkor is. Az alkatrészek cseréje horror, a javítás bizonytalan. Ez is nagyon komoly probléma.

    Ezeket javítsák ki, és rendben leszünk. Félreértés ne essék, több helyen mondtam már, hogy ez volt az utolsó gépfejlesztésem, ha ez elavul, GOTO konzol. De a fentiek ettől még k.vára zavarnak.

    A hangnemeteket meg nem minősítem, egy újonctól még elnézhető, de hogy te mitől lettél ekkora hater, azt fel nem fogom.

Új hozzászólás Aktív témák