Hirdetés

2019. június 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) WayneGace

WayneGace
(őstag)

Azért jó az ilyeneket hírben is megjeleníteni, mert a az ilyen eladók legalább kénytelenek megvárni az akció végét.

(#2) Samus

Samus
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Bánom, hogy megvettem a Dead Island GOTY-t Steam Summer Sale alatt...De mindegy. Ez az eresztés egy komoly bundle, a Riptide pedig meglepő, kicsit több mint 5k, és kapsz érte öt játékot, amiből egy szinte most jelent meg. Meg is lepődtem, mikor csak egy kulcs jött :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) #57919488 válasza WayneGace (#1) üzenetére

(törölt tag)

Ha talal ra vevot akkor nem a mi problemank, ugyanis ha ezt az ajanlatot megtalata egy vevo akkor a topic-ot (2 is van) is megtalalhatta volna amiben egybol a jobb ajanlatra meg egy link is mutat + tobb szaz hsz a temaval kapcsolatban :DDD

szerk:
Amugy meg best buy bundle :))

[ Szerkesztve ]

(#4) D_r_u

D_r_u
(tag)

Úgy néz ki, a Risen 1, a Metro 2033 és a Sacred Citadel lesznek a későbbiekben hozzáadott bónuszok. [link]

(#5) szabi41

szabi41
(lelkes újonc)

Ha most megveszem a jelenlegi akciós játékokat később megkapom a bónuszokat ?

(#6) Wolverine válasza szabi41 (#5) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Az eddigi tapasztalatok alapján igen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) WayneGace válasza #57919488 (#3) üzenetére

WayneGace
(őstag)

Persze, aki megveszi tőle, az megveszi. Nem gond. De jó felhívni a figyelmet ilyen akciókra, mert néhány dollárért biztos többen megveszik, mint 4 ezer forintért.

(#8) Kanczy

Kanczy
(PH! kedvence)

Megvettem, köszi, hogy szóltatok :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9) vizibal

vizibal
(kvázi-tag)

A második steam kulcs aktiválásakor csak a Dead Islandet adta hozzá a játékkönyvtáramhoz, pedig a honlap szerint a SR:TT - The Full Package DLC is hozzátartozik. Benéztem valamit? :F

(#10) Wolverine válasza vizibal (#9) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Nem. A SR3-hoz a DLC-k nem adnak külön sort.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) quailstorm válasza vizibal (#9) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

(#12) vizibal válasza quailstorm (#11) üzenetére

vizibal
(kvázi-tag)

Oké, így már megtaláltam. Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek. :R
Jók ezek a Humble Bundle akciók, olcsón vehet legális játékot az ember.

(#13) quailstorm válasza vizibal (#12) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

meg jót

Frozen synapse, Shadowgrounds, Jamestown, Amnesia, Psychonauts, Braid, VVVVVV, csak hogy a kedvenc indie címeimet említsem.

(#15) szabi41 válasza Wolverine (#6) üzenetére

szabi41
(lelkes újonc)

Azokra a játékokra gondolok amiket még nem jelentettek be risen 1 , metro 2033 , és sacred citadel.

(#16) zseko válasza D_r_u (#4) üzenetére

zseko
(PH! kedvence)

Metro 2033-ból van még két kulcsom, ez lesz akkor a harmadik...

(#17) m1sk4r válasza zseko (#16) üzenetére

m1sk4r
(fanatikus tag)

Szerintem a pluszjátékok is egy kóddal jönnek majd.

Aurea mediocritas

(#18) Wolverine válasza szabi41 (#15) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Ahogy én is. Akik a bónusz aktiválása előtt megvették a bundle-t, azok megkapják ezeket; akik utána fizetnek be, azoknak az átlag felett kell fizetniük. Eddig ez volt a dolgok működése.

(#19) kriszpontaz válasza D_r_u (#4) üzenetére

kriszpontaz
(PH! kedvence)

Ez a kód külön mailben fog jönni (mármint a link ahol lekérhető), vagy a regisztrált fiókban jelenik meg a Humble oldalán? Megvettem én is a cuccot, de ez az első alkalom hogy innen vásároltam, azért nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#20) BomiBoogie válasza kriszpontaz (#19) üzenetére

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Fogsz kapni mail-t, ha bővítenek, ne aggódj. :K

(#21) kriszpontaz válasza BomiBoogie (#20) üzenetére

kriszpontaz
(PH! kedvence)

Köszi! :D Tegnap 2 példányban vettem meg, egyet magamnak, egyet meg rokonnak (Gift Code). Remélem mindketten megkapjuk, nem lenne rossz, még ha a Metro 2033 már meg is van.

(#22) BomiBoogie válasza kriszpontaz (#21) üzenetére

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Megkapjátok, én a 2. Bundle óta követem, mindig rendben volt, ez nem sorsolásos rendszer. :D

Esetleg néha késnek kicsit a kulcsok, ha leterhelt az oldal.

(#23) elithun

elithun
(őstag)

Köszi a hírt, gyorsan lecsaptam rá! :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#24) Glenda

Glenda
(PH! addikt)

Nem terveztem megvenni az 5 dolláros csomagot, de a Saints Rowot reklámozó néni nagy rajongója vagyok ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#25) BomiBoogie

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Esetleg a Humble Weekly is érdekes lehet.
Men of War
és
King's Bounty

(#26) Föcsök

Föcsök
(fanatikus tag)

Hogy nem olvastam én eddig ezt. Gyanús is volt, hogy nem hallottam róla, más meg igen, aztán nagy titokban tartottam, próbáltam is szemét módon nyerészkedni vele ;] , de hagytam a francba. Megvettem magamnak az 5 dolláros packot aztán hagytam. Nagyon jó a saints row 3 összes dlc-vel, nagyon jópofa játék.:D A többit valószínűleg már nem fogom kiakasztani, mert vagy még annak idején virágboltos demókat kipróbáltam, vagy mert nem érdekel. A Dead Island-nak adtam még egy esélyt, de túl hosszú és nyomasztó nekem. Köszönjük hogy megosztottátok velünk, ez az oldal ment is a könyvjelzőkbe, figyelni fogom minden héten, hogy mi folyik most már ott. :)

(#27) Samus

Samus
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hozzáadódott a "C" Bundle, Metro 2033, Risen és Sacred Citadel. Ha valamelyik megvan, nem jár ajándékpéldány belőle, egy kód van a bundlihoz. Aki ezelőtt megvette, akár csak 1 dollárért, az ha visszamegy a saját oldalára (ami mailban jött, "Your Humble Order is Ready" címen), mint mindig, ott találja a plusz sort. Aki viszont még nem vette meg, már csak akkor kapja meg a "C" csomagot, ha átlagon felül fizet. Bár ha jól tudom ez eddig is így volt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#28) ChingChang válasza Samus (#27) üzenetére

ChingChang
(újonc)

Pont ezt a hozzászólást kerestem, mert fogalmam sem volt, hogy hogyan kapom meg a bonus játékokat, értesitő mail nem jött. De így már minden okés, köszi, hogy leírtad a dolgok menetét. :C

(#29) kriszpontaz válasza ChingChang (#28) üzenetére

kriszpontaz
(PH! kedvence)

Vagy beregisztrálsz a vásárláskor használt mail címeddel a humble oldalán és ott a link a lap alján amin eléred a játékokat.
Én kitöröltem a mailt véletlenül, de a fiókomba belépve ott virított az új kód.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.