Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz N_A_S #335 üzenetére

    És hogy, mi lett vele, a titán sérült meg, vagy csak a festékréteg? Érdekelne, mert néha én is odaverem :DDD

    #409 N_A_S: A szervízből végül mi lett, cserélték, vagy csak javították? Bolton keresztül küldted, vagy egyenesen a Huawei-hez?

    #435 Smith2007: Én is odaszoktam verni néha, de egyre jobban vigyázok rá, úgy simán nem is látszik rajta semmi, de ha kicsit jobban megnézem, bizonyos fényviszonyok mellett látszik, hogy pl. ahol a pánt van, ott a külső sarok részeknél mint ha a festék bizonyos pontokban meg lenne peregve, ugyanis fényesebb ott az óra, nem pedig olyan mint máshol, másnál mennyire bírja a festés? Illetve valaki tudna ajánlani rá jól bevált tokot védelemre? Főleg hogy még csak egy hónapja van meg :D

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz SoldierL #519 üzenetére

    Nekem androidon megoldja, ha a telefonon van internetelérés, ha nincs és kapcsolok, pár percen belül magától frissít, csak ha azt nem akarom kivárni, akkor szoktam az órán rámenni az időjárásra és akkor le is frissíti. Lehet az iphone-nal ilyen hülyén működik, vagy altatja az alkalmazást vagy ki tudja.

  • Alteran-IT

    őstag

    A hátlap alatt melyiket cserélték neked? A kerámiát, vagy a titán valamelyik részét? Mert nekem a gyűrű és a titán találkozásánál kicsit megütődött (a vicces az, hogy most keményebb műanyagtól), plusz egy helyen a saroknál kezd leperegni ez a titán színű festék, ami szerintem kicsit gáz, azért is kérdem, mit cserélnek, mert ha esetleg ez is benne lenne a gariba, akkor elvégeztetném, elvégre nem véletlenül fizet pluszt az ember a prémium anyaghasználatért.
    Mondjuk még nem vészesek, illetve csak közelről észrevehetők a dolgok, de úgy jó lenne tudni, hogy mit cserélnek ha küldöm garanciába, most majdnem az lett belőle, mert nem akart működni a bluetooth hívás (csak a telefont hangosította ki), aztán egy újraindítás után megjavult, azóta működik, bár a legújabb szoftverfrissítést valamiért még nem kaptam meg, pedig már tudok róla egy ideje.

    #540 kp78: Te csak a vásárlói véleményeket nézed? Mert ha van 2-3 ugyan olyan és az egyiknél van vagy 200 vásárló, akkor nyilván azt veszem, főleg ha sok a pozitív vélemény, de alapjában véve ott a vevői védelem, így meg szoktam kockáztatni a vásárlást, maximum ha nem olyan a minőség, visszakapom a pénzem 90%-át vagy teljes egészét úgy, hogy vissza sem kell küldeni, csak megfelelően kell bizonyítani, hogy nem a leírásnak, illetve a képeknek megfelelő az áru.
    Vannak egyébként rossz eladók, akik sunyik és mondjuk akciós idő alatt árult árut nem küldenek el, mert ugye csak a rendeléssel nő nekik fent a rendelési számláló, így inkább visszautalják a pénzt, de legalább megmarad a pénzed, viszont van olyan is, hogy visszatértem egy bolthoz egy vásárláson keresztül, tehát rámentem a linkre és a vagy 300 értékelésből vagy 7 maradt, illetve lett, mint ha nullázódott volna, pedig emlékszem, hogy amikor megrendeltem, elég értékelést néztem, aminél képek is voltak, szóval néha csalóka az aliexpress, de bármi gond van, ott a vásárlói védelem.

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Usgyi #613 üzenetére

    Samsung telefon esetében nekem sincs ilyen hiba, mindig csörög a telefon. Az órával viszont már történt olyan, hogy több napig működött az ébresztő hiba nélkül (csak rezgés van beállítva, de az elég is), aztán egyszer csak nem működött és nem keltett fel, még szerencse hogy a telefonomat is beállítottam, különben rábasztam volna. Másnál is történt ilyen? Miután felkeltem, tesztelgettem időátállításokkal, tényleg nem működött, egy újraindítás viszont megoldotta a problémát, de azért kicsit gáz a dolog szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák