Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz SsPL711 #95 üzenetére

    Nagyon rábeszélsz a Fitre :)
    Amúgy van egy nyomós érvem még: a HWM is széles néha (billentyűzet használatakor a gombok nyomják a kézfejemet, informatikus vagyok, muszáj használnom. A Xiaomi még nagyobb), a Fit pont jó lenne a keskenysége miatt.

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • tkiceg

    csendes tag

    válasz SsPL711 #95 üzenetére

    Szia!
    Tuti hogy 9óra 44percet aludtál?
    Jött pár napja egy firmware frissítés meg a health app is frissült talán, de nekem már két hete megvan az óra és trágya az alvás monitorozás, és a lépés/távolság valamint kalória számláló is még mindig.. Tegnap mindössze 160 kalóriát égettem, 8 km és több mint 10 ezer lépéssel. Na most ha egész nap fekszem és nem csinálok semmit csak pl tévézem, így is eléget a testem papíron minimum 1500 kalóriát kb amit pl a fitbit mindig figyelembe is vett a mozgástól függetlenül.

    Pulzust a kezdetekben 2-6 értékkel többet mutatott mint a valós, frissítés óta meg stabilan 7 értékkel kevesebbet :) Jött egy új jelenség is, van amikor 3-4-6 perc leforgása alatt lemegy 40 körülre a pulzusszám majd hirtelen 99, onnan 65, 70, 54, 88 stb ilyesmi értkékek. Referencia továbbra is egy felsőkategóriás orvosi omron készülék.

    Tegnap este ránéztem az órára mikor már éreztem hogy mindjárt elalszom, 23:10 volt. Az óra szerint már 21:42 óta mélyaludtam majd könnyen kicsit, aztán ismét mély majd jött egy kis rem fázis. (Laptopoztam, telefonoztam, tv nézés volt 23:10-ig ez fix) Majd ma reggel felkeltem 8:40-kor, wc, majd kis fekvés, aztán ülés, telefonozás, olvasás egészen 11-ig. Na most az óra szerint 10:36-kor keltem fel :D Többször felkeltem pluszba éjszaka, wc 2 alkalommal, ennek nyoma sincs. A fitbit charge 4 mindig mindent elég pontosan mutatott ahogy láttam, kb ugyanazt mint ahogy a valóságban történt, az szolgál nálam referenciaként.

    Megkérdeztem 2 másik ismerősöm akik szintén a közelmúltban vettek watch fit-et, ugyanezekről a jelenségekről számoltak be. Az egyikük már vissza is küldte. UK verziós órák egyébként, Angliában lakunk. Ha pl Magyarországon vagy eu verziókkal nincs ilyen gond, lehet hogy az angol piacos watch fitekkel lesz a probléma nem zárható ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák