Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Tybee000 #3105 üzenetére

    Meg kell szokni... más koncepció. Egyesek szerint iPhone majmolás... Szerintem ez hülyeség. A többség a klasszikus alkalmazás menüt szokta hiányolni, mert ez az első igazán feltűnő különbség. Szerintem meg tök mindegy, hogy milyen GUI van a droid elé tolva. Mindegyiket meg lehet és meg is kell szokni. Még azonos márkánál is változik az évek alatt rendesen, hogy mi hogyan van és hogyan működik az adott felületen.

    Ami igazán számít az
    - épített minőség (beleértve anyaghasználatot)
    - hardveres spec.
    - megbízhatóság, fogyasztás, teljesítmény, azaz mennyire sikerült az adott droid-ot átrakniuk, szétcseszniük, optimalizálniuk

    A zászlóshajók többsége ebben szerintem egész jó és ez igaz a huawei-ra is. Néhány év alatt lett a világ harmadik mobilos márkája és néhány éven belül esélyes lehet a második helyre is... kiszorítva az egyre gyengébb iPhone-t.

    Kicsit demagóg módon összefoglalva: a Huawei és a rajta futó EMUI a világ második legkedveltebb droid-ja már most is. Lehet fikázni, ahogy a Samsungot is szokták egyesek, de attól még milliók nem tévedhetnek. Ez van... :R

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák