Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos_h

    tag

    válasz DxxD25 #1166 üzenetére

    - Real Racing 3 nálam akadás nélkül megy, de ezen kívül nem játszottam még vele nagy igényű játékkal.
    - Hangerő teljesen rendben van, sőt, sokszor halkítani is kell rajta. Egyedül az zavaró, ha befogod a hangszórót játék közben, mert akkor szinte teljesen elnémítod.
    - Kb annyira tűnik prémiumnak mint egy iPhone 6. Tegnap amikor elővettem kis cigánygyerek már ugrott is oda reflexből, de felmérte hogy a karom vastagabb mint a dereka és inkább odébb ment :D
    Egyébként fogásra érezni hogy nem egy vacak és vannak hozzá nagyon szép tokok. Keress rá. (alu tokok a legszebbek)
    - Kamera nagyon szép képeket csinál anélkül hogy állítgatni kellene. Azt mondják iPhone 6 is ilyet tud. Az előlapit nem nagyon próbálgattam de 8mp-es szóval sokkal szebb képet lő mint a 200eFt-os "nagyok" az 1,2 meg 2mp-s előlapi kameráikkal.
    - Beszélgetés minősége kiváló, de ez alap, mivel a Huawei az egyik legnagyobb távközlési cég, szóval egy kis telefont összedobni jó hangminőséggel, erős wifivel és jó mobil vétellel nem nagy dolog nekik.
    - Nekem még nincs rajta karcolás de még csak 2 hete van meg de soha nem tenném kulcs mellé! Viszont olcsón kapni rá elő- és hátlapi fóliát vagy akár edzett üveget is (hátlapra is) és akkor már biztos nem lesz baja.
    - Az akku 2680 mAh-s és nagyon jól kezeli úgyhogy ez biztosan többet fog bírni mint az előző telód. Nekem eddig munkanapokon minden telómat tölteni kellett legkésőbb kora délután, de ez kibírja simán estig is.
    - Előző telóm 8 magos 32 bit-es procival és 2gb ram-mal sem akadt meg. Ebben 8 magos 64 bit-es proci van és érezhetően sokkal gyorsabb + 3gb RAM ami fölöslegesen sok, mert a fele így is kihasználatlan marad, úgyhogy lehet még bőven terhelni.
    - Én is részletre vettem 2 évre de okostelefonból nálam még egy sem tartott 1 évnél tovább mert meguntam, viszont ennek elég erős a hardware-e. Amit megtanultam, hogy ha 1 év után is gond és akadás nélkül használható telefont akarok, akkor mindig az aktuális gyártó legjobb készülékét kell megvenni és a P8 a csúcs Huawei, ezért szerintem nem lesz vele gond.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák