Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus95

    senior tag

    válasz AthlonXP #10802 üzenetére

    Na, örülök :)

    Ha két ujjal szét húzó mozdulatot csinálsz akkor előjönnek a 'rejtett' alkalmazások. Vagy is még ugye semmi nincs ott, de bármit beszélhetsz kda így nem lesz kint a kezdő képernyőn amit nem használsz. Amit meg sűrűbben használsz azt meg tényleg akár mappába is rendezheted!
    De hidd el..könnyen hozzászoksz! Én is így voltam vele..nagyon rend mániás vagyok..így a telefonon is. De hamar rájöttem, hogy ebben az esetben sokkal jobban ..gyorsabb és egy kattintásra mindent élérek amit sűrűn használok. Amit meg nem, azt küldöm rejtettbe és kész. Bármikor kell, csak széthúzom a két ujjam és már előttem is van a többi app.
    Gyári lejátszó teljesen tökéletes!! Próbáld ki az alapokat..fölösleges külön leszedni appokat amikor a gyáriak is tökéletesek! Tudom mert régen én is mindenhez kerestem egy alkalmazást mert akkor kellett..de most már elég fejlettek sőt..jobban optimalizáltabbak a gyáriak. Így ha nem kell, nem töltök le appot.
    Bármilyen füles belemegy. A gyaribis jó, de nekem kiesik a fülemből. Egy Philips agybadugósom van..nagyon jól szól azzal is! :)
    Vastagításnak egy szilikon tok és stabilabb a fogása is!
    A képek meg majd magukért beszélnek! :)
    Állítgasd be a telefont, hogy ne menjen minden magától ahogy kedve tartja és akkor az akksi is rendben lesz!

Új hozzászólás Aktív témák