Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz *Mukeey* #62 üzenetére

    Ez így marad, amíg a kínaiak amperkednek.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Aryon87

    félisten

    válasz *Mukeey* #62 üzenetére

    Az 5G is egy remek marketingfogás. Nincs kihasználtsága, és keresni kell, mint a PokemonGO-ban a zsebszörnyeket. Na keresse akinek 6 anyja van. Majd 2-3 év múlva, mikor lesz normális lefedettség mindenhol (nem lesz az sem, a 4G se elérhető mindenhol). Addigra meg már megjelenik a P80Pro is (nyilván nem, bár ki tudja). Ez így 4G-vel tökéletes. Akku se bánja sztem.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Navaren

    aktív tag

    válasz *Mukeey* #62 üzenetére

    Szerintem ez a túlárazott Alma mantrázás is lerágott csont, most már azért pár éve egy ligában játszanak az ultradroidok is a csúcs almafónokkal árban, miközben az alapalma ugyanúgy kb. 7-800 EUR környékén nyit normális piacon, mint a kínai/koreai belépő tucatflagshipek, nem?

    Nem mondom, hogy ez jól van így, hogy most már nettó minden is kollektíven baromi drága, de ez van.

    Más kérdés, hogy sajnos a sokaknak a mindennapokban korlátozott szoftveres rendelkezésre állás helyett ad-e bármi annyi funckionális, vagy kényelmi pluszt a P50 Pro (vagy jelent-e még annyival többet márkahűségből egy Huawei logo egyeseknek mondjuk egy Xiaomi vagy OnePlus-hoz képest), amivel indokolni tudná az árfilozófiát.

    Én pl. ugyan nem vagyok profi fotós, de a tesztképek közül a főkamera képei eléggé elit ligásnak tűnnek, a 'tiszta' felvételek mellett különösen a színek tetszenek nekem is - én nagyon nem bírom az instagrammámor-ihlette agyonszaturált képeket, amiket néha lőnek a kínai és koreai mobilok (akkor sem, ha beállítás kérdése), a nightmode nélküli éjszakai képek előtt pedig csak emelni tudom a kalapom.
    Maga a telefon egyébként tulajdonképpen tetszik, bár a mind a 'kétkörös' kameramodul, mind a csillivill hátlap nekem picit idegennek hat, illetve mint ahogy fentebb mondták már, kár, hogy eltűnt a 3D arcazonosítás.
    Örvendetes, hogy ennek is rendes, fizikai hangerőgombjai vannak a virtuális idétlenkedéssel szemben (lekerekített kijelző ide vagy oda), illetve arra is kíváncsi lennék, miért jött vissza a rendes beszédhangszóró is a korábbi modern megoldás helyett.

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák