Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zugi

    aktív tag

    válasz adomok #5040 üzenetére

    Köszönöm a véleményed. A videózás nálam sem játszik, amennyi meg néha nagyritkán kell, arra nekem tökéletes egy sima HD minőség is, nem kell 4K.
    Nem vagyok márka hű, első Huawei-em lenne és eddig szinte minden egymást követő mobilom más-más márkájú volt, az éppen aktuális ár/érték arányban legjobb best buy-t keresem.

    Amúgy igen, a Mate 30 Pro is egy kérdést vetett fel bennem, de arra még várni kellene még ha nem is sokat, a lehetőségem pedig most van meg, na meg az Android korlátozós kavarás ott már erősen jelentkezhet, így inkább a biztosra megyek :)

    Igazából Mate 20 Pro-t néztem volna ki, de az már nincs a Telenor céges árlistájában. A korábbi S7 Edge-vel megszoktam a lekerekített kijelzőt, és nagyon elegáns, de praktikussága 3 év alatt sem győzött meg, azonban így a 30 Pro-nál nem lesz szokatlan.

    Amin kicsit ódzkodtam: erre az előlap rezegtetős hangerősségre vagyok kíváncsi, és természetesen zavar a jack hiánya ill. az értesítési led is. Valamint az arcfelismerős a leírások szerint a Mate 20 Pro-ban jobb, mint ebben, ez tehát itt visszalépés, bár kérdés használnám -e egyáltalán, mert még sosem volt ilyennel dolgom.

Új hozzászólás Aktív témák