Új hozzászólás Aktív témák

  • laaceee98

    tag

    válasz n42 #4267 üzenetére

    Én ugyanezt játszottam egy ideig. Számomra a következő tanulság jött le:
    a száraz ujjakat nem ismeri fel! (egyébként ezt a szoftver pár soros útmutatója is írja, amit az ujjlenyomat beállításnál tudsz olvasni).

    Például: kézmosás után (ami ugye mostanság a szokottnál még gyakrabban és még alaposabban történik ), törölközőben szárazra törlöm a kezemet, utána kishíján lehetetlen vele felismertetni az ujjlenyomatot. Nem tudom nálad ez lehet-e a gond, de próbáld ki!
    Van az ujjadon, a kezeden egy alap zsír réteg, amit kézmosással, és a törölközéssel letörölsz ezáltal az ujjlenyomatodat is nehezebben ismeri fel, mert mintegy eltörlöd róla a "kontrasztanyagot".

    Én 5 év Apple után váltottam. A 6S akkor is felismerte az ujjlenyomatomat, amikor nem akartam. Írták itt is a 6S topicban, hogy már-már "zavaróan, vagy túlságosan gyors" a mobil Touch ID-je. A P30-é más technológia, ez képernyőbe épített, az Apple-nél külön gomb volt éveken át csak erre (+arra az egy funkcióra).
    Summa summarum: szerintem megszokható, de nálam a száraz, frissen mosott+megtörölt kéz jelent neki gondot.

    Dicsőség és kondi

Új hozzászólás Aktív témák