Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz smiti #12573 üzenetére

    Még valamikor novemberben ...
    Engedelmeddel ide másolom a levelezést:

    T. Címzett!
    Várható - és ha igen, mikorra - hogy a Huawei / Honor készülékei is tudják ...
    - a bluetooth és a média hangerő szinkronizálását ki- / bekapcsolni
    - külön állítani a csengési és az értesítési hangerőt?
    Válaszukat előre is köszönöm!

    Kedves Ádám!
    Bence vagyok, én foglalkozom levelével.
    Erről sajnos nincsenek információink hogy várható-e esetleg ezeknek a beállításoknak a módosítása bármilyen frissítés után.
    Ha tudok még bármiben segíteni, ne habozzon. További szép napot!

    Kedves Bence!
    Nem lehetne ezt javasolni a fejlesztést végző csapat felé?
    Amiket írtam ugyan apróságnak tűnő dolgok, de ha konkurencia megcsinálja, a vevő pedig egyszer megtapasztalja, hogy pl. a kedvenc bluetooth fejhallgatóját mennyivel jobban kezeli X márka készüléke, akkor nem biztos, hogy újra a Huawei / Honor márkát fogja választani.
    Tudom, hogy ma a minél több kamera és az AI a hívószó, csak közben - szerintem - nem lenne szabad elfelejtkezni az alapfunkciókról sem.
    Amennyiben Önnek mégsem lenne lehetősége az előbbiekben említett javaslat megtételére, nagyon hálás lennék, ha tudna adni egy e-mail-t, fórum elérhetőséget, stb. ahol esetleg én megtehetném. Véleményem szerinte ez utóbbi területen is érdemes lenne a Huwaei-nek fejleszteni. Mármint sokkal közvetlenebbé kellene tenni a kommunikációt a vásárló és a gyártó között.

    Kedves Ádám!
    Az adott észrevétele továbbítva lett az illetékes kollégáknak. Köszönjük a jelzését ez ügyben.
    Ha bármilyen kérdése volna kérem ne habozzon. További szép napot!

    Kedves Bence!
    Annyit fűznék hozzá, hogy mostanra - némi internetes kutakodás után - egyértelművé vált, hogy ez bizony tényleg hiba.
    Ugyanis a Developer options-ben lévő "Disable absolute volume" bekapcsolása után kellene a telefonnak úgy viselkednie, mint ahogy most teszi. Vagyis alapból szinkronban kellene lennie a media és a bluetooth (eszköz) hangerejének, és ha az előbbi kapcsolót "On"-ba billenti az ember, akkor kellene úgy működnie, mint most.
    Egy külföldi fórum a jelenségről (hibáról): https://goo.gl/Wv4vnV
    Kérhetném, hogy az ügy előmenetelével kapcsolatban folyamatosan tájékoztasson?

    Kedves Ádám!
    Köszönjük az információt. Továbbítottam az észrevételeit.
    További szép napot!

    A hangszín állítással, ill. az EQ-val kapcsolatban nem írtam (még), ahogy azt sem említettem nekik, hogy az egy szem Dolby headphone is csak a vezetékes fülesre van hatással. :(((

    Nem vagyok az "az első kudarcánál feladom" típus, de a support-al történő - érdemi - kommunikációban már nem nagyon hiszek. Csak így, nem tudom, mi marad... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák