Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    válasz bubus66 #1831 üzenetére

    Dupla kopp azért kell, hogy az asztalon van mondjuk a telefon, és kétszer rákoppintasz, hogy lásd mit kaptál mondjuk viberen megnézd, vagy bármit a telón, nem fogod azért felvenni a jobb kezedve és újjlenyomat olvasózni, ezért hasznos, asztalon van, rákkoppintasz és haszálod, megnézed amit akarsz aztán lezár magától utána fél perc múlva. A jobb oldali bekapcsológomb nem jó erre a célra, mert vettem egy nilkin átlátszó tokot hozzá, és nagyon nehéz benyomni asztalon fekve a gombot.

    Jó, akkor megírom neki ne beszéljen a fejlesztőkkel felesleges, de megkérdezem, hogy csinálta az elrejtést és a dupla koppot rajta, lehet úgy ahogy írod XDA-ról..Cunaja-ról hallottam, lehet vele kéne beszélni talán..

    Tudom a telefon specifikációit, de ilyeneket nem írnak le sehol a paraméterkben uram bocsá, hogy nem rejti el a menüt mindenhol stb.

    Az akkumulátor infót köszönöm, legyen igazad, mert most elég gyorsan merül használat közben, várok pár napot, köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák