Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Kkromer #533 üzenetére

    Szerintem az nem feltétlenül elvárható, hogy minden forrásból és minden formátumban lejátsszon neked 1440p videót az eszköz, csak mert szerinted ez "egyszerű dolog", és mert neked erre van szükséged. Nem hirdették ilyesmivel tudtommal, amúgy sem a legdrágább tablet a piacon, szóval minimum túlzott elvárásnak érzem a dolgot. Ha például minden GUI elem teszem azt csak FHD-ban jelenne meg az 1440p panel ellenére, magyarán az csak dísznek lenne, akkor még igazat is adnék, de e tekintetben nincs probléma az eszközzel.

    "nem az árról beszéltem"

    Egy kétszer annyiba kerülő eszköz tudásához mérted a tudását, ami teljesen irreális elvárás, nyilvánvaló, hogy a tudáskészlet és az ár között szoros az összefüggés (ez nem ájped,ugye...). Ennyi erővel az ár teljesen irreleváns, kreáljunk is gyorsan egy "Egyszerű Dolgok" csoportot, és minden személyes preferenciánkat dobjunk is bele, majd hirdessük ki kvázi minimális követelménynek az amúgy is haldokló tablet piacon. Szerintem például Egyszerű Dolog az, hogy AMOLED kijelzőt raknak minden tabletbe, ártól függetlenül. Hát, ebbe valamiért nem került, miközben a dupla áron vesztegetett S4 Tab-ba igen, szóval a Mediapad M5-nek pusztulnia kell.

    IRONIA /OFF

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák