Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LittleLombax

    csendes tag

    Telefonok esetében soha nem nézem meg a benchmark eredményeket, itt viszont ránéztem és szvsz elég elszomorító hogy a kirin 990 még a snapi 855 grafikus teljesítményét sem hozza. Alapvetően böngészés közben nyílván nem lehet érezni a proci hátrányát, de egy csúcs tabot úgy gondolom hogy a megcélzott felhasználói réteg azért használna ettől egy fokkal megterhelőbb feladatokra is. A base modell esetén a 6gb ramot pedig szimplán nem értem, ha a prémium kategóriában a telefonok terén már teljesen alap a 8+gb ram, akkor egy tablet esetében, amit az ember mégiscsak nagyobb eséllyel használ komolyabb dolgokra, miért kell még 6gb rammal játszani? A google play hiánya itt pedig méginkább fájó mint a gyártó telefonjain, hiszen a droid amúgy is hátrányban van az ipadoshez képest. Ha lenne teljes értékű droid akkor viszont ilyen áron az ajándék tokkal és tollal best buy lehetne androidos fronton.

    Btw a toll minőségéről mit lehet tudni? Inkább a tab s6-hoz járó tollhoz vagy a surface/ipad pro mellé vásárolható tollak minőségéhez hasonló? S pent utoljára a note 4 idejében volt szerencsém használni, az apple pencil (gen1-et próbáltam 2017es ipad pron) és a surface pen viszont yt videók alapján viszont egészen más ligában játszanak.

  • LittleLombax

    csendes tag

    válasz 7Heads Drago #94 üzenetére

    Amennyire tudom (utoljára kb 2 éve használtam egy nexus tabletet, 2017-es ipad prot próbálgattam barátoknál) amióta az apple nagyobb figyelmet fordít a tab kategóriára megjelent néhány komolyabb szoftver is ipados-re, legfőképpen itt ad adobe szoftvereire gondolok. Elvileg a ps és a premier rush is elérhető már az ipadekre nem? Ezeknél pedig bizonyára megmutatkozik egy proci gyengesége/erőssége.
    Nyílván itt is megvan az a réteg aki csak azért vesz csúcs tabot hogy filmeket nézzen rajta utazás közben, aki viszont valóban valamilyen fajta munkára szeretné használni vagy csak ki szeretne vele váltani egy laptopot egy irodai kötnyezetben annak gondolom fontos hogy mire is képes az eszköz.

Új hozzászólás Aktív témák