Új hozzászólás Aktív témák

  • gombasm

    aktív tag

    Nem volna hátrány, ha legalább egy olyan is hozzászólna, aki használ(t) már GMS nélküli, csak HMS -sel működő Huawei telefont (bármilyet), mert így elég nagy marhaságok kerülnek itt leírásra.

    Tisztán kalandvágyból vettem magamnak egy P40 lite -ot és megelégedéssel használtam pár hónapig (már nincs meg, egy telefon nálam max. 3 hónapot ér meg). Bankoltam is vele (CIB) és az alkalmazások között további magyar bankok appjai is szerepeltek, szóval fejlődik az folyamatosan. Használtam a gugli összes alkalmazását is - igen, böngészőből, lehet kezdeni lesajnálni - minden gond nélkül. Igen, kényelmesebb lenne mindennek külön app, de egy határozott előnye van a GMS nélküli világnak: egy nap használattal soha nem sikerült 30% -nál többet elhasználnom az akkuból, általában 75% körül maradt estére. Volt előtte Mate 9, Mate 20, P20 és pár Honor is nálam használatban, mindegyik GMS -el és azokon inkább jóval 50% alatt maradt estére az akkuban. (FB alkalmazás pl. soha nem volt, most sincsen fenn, mert katasztrófálisan sok tárhelyet fogyaszt.)

    A topic témáját nem elfelejtve: biztos vagyok benne, hogy lesz valamilyen Mate 40 -em, de nem ennyiért, várok kicsit (vagy többet), amíg megfizethető ársávba kerülnek a keveset használt darabok. GMS nélkül is bevállalnám bármikor!

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

Új hozzászólás Aktív témák