Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz tesz-vesz123 #197 üzenetére

    Azért kíváncsi lennék miként is képzeled el a kávát, mert ahogy leírod, kb fingod sincs róla, hogy hogyan néz ki a dolog. Applenak a noccs mellett van kb pár mm hely, amin 1-2 infó jelenik meg és viszlát. Nekem legalább minden infó kifér ahogy lennie kell.
    Fizetéshez meg nincs szükség bazi nagy noccsra, ha ott az ujjlenyomatolvasó (tökmindegy most hogy tudom használni vagy sem a fizetést, lehetne akár a P30Pro is, ahol ugyanez a helyzet a kamerakivágással). És ha már ezt felhoztad, viccesek az Apple tulajok, mikor a maszkkal kell bohóckodjanak, mert másképp nem tudják feloldani a telefont, hogy fizessenek és nincs okosórájuk. Szóval maradj inkább az Apple-val, teljesen más világ, és különbenis. Kitérdekel? Mert engem nem.
    Értem én hogy most elkezdted szopkodni az Apple-t, mert a P20Pro-d nem úgy működik ahogy kellene HR nélkülézése miatt főverzióváltás után, szerintem azt inkább a saját topikjában tedd ;)
    Pacsi.

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák