Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth11

    aktív tag

    válasz kali #624 üzenetére

    Elvileg a samsungnál újra lesz, majd ha tisztázzák a GDPR miatti bonyodalmakat, de tény, hogy megszűnt, ami nagy kár, mert baromi jó volt. A huawei szervizével nincs tapasztalatom, de egy kollégám P10-esében 2 nap alatt cseréltek akksit garanciálisan, az nem rossz.

    A tok és a fólia mindig mindenkinek minden telefonnál hatalmas probléma, amit annyira nem értek.
    A dobozban lévő átlátszó szilikon tokokról minden tesztben elmondják, hogy 2 Ft-ot nem érnek, olyanok mint az Internet Explorer, hogy addig jó, amíg a jobbat beszerezzük.
    Én nem használok fóliát, mert nincs rá szükségem, de az tényleg jó, bár kíváncsi leszek, hogy a hajlított kijelzőre milyen fóliát fognak rakni.

    Amiket fentebb írtam szigorúan arról szól, hogy az idén megjelent telefonok tulajdonosainak nem feltétlenül éri meg a váltás, mert olyan forradalmi újdonságot nem hozott, de hogy őszinte legyek nem is tudok olyat mondani, ami az lenne (talán teljesen más típusú akkumulátor, nem rég olvastam még a grafén alkalamzásáról), ahogy a telefongyártók sem jó ideje, ezért csak a meglévő dolgokat tökéletesítik.

    Valaki mindig kitalál valamit, aztán a másik megcsinálja jobban és eladja drágábban, ilyen téren egyik gyártó sem különb a másiktól, de csak így lehet fejlődni. Hamarosan jön a 4 kamerás samsung a 3 kamerás huawei miatt! :)

    Amúgy bocsi, nem neked szánom csak, meg nem ellened, csak jó ezeket leírni :)

Új hozzászólás Aktív témák