Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Ijk #458 üzenetére

    Megnéztem a gépedet, D200, ano 335k volt. csak a váz. lehet használtan vetted, meg az obikat is hozzá, stb, nem tudom, lehet megállt 150-be minden. nem ez a lényeg, hanem hogy én ehhez képest 330k-ért kapok egy olyan fényképezőt, ami alapvetően ha nem művészi és profi szint kell, akkor bőven jó, mindig a zsebemben van, kényelmesebb cipelni, ezen felül pedig elérem rajta a világhálót, a telepe isteni, és gondoskodik a szórakozásomról is, legyen az zene vagy videó. Mindeközben megkapom rajta az üzeneteket, emaileket, és még navigációs célokat is ellát. Igen, ezt tudja egy középkategóriás készülék is, de nem ilyen gyorsan, stabilan, nem ilyen minőségben. Az meg, hogy nem annyival jobb, mint amennyivel drágább egy középkategóriás készüléknél, ezerszer ki lett tárgyalva: soha nem annyival drágább egy felsőkategóriás cucc, mint amennyivel jobb. Legyen az cpu, vga, hűtő, telefon, bármi. A csúcskategóriának van felára, amit meg kell fizetni. Ennyi.

    457: Hívhatod telefonnak (én is annak hívom, hiszen berögzült, ezért elnézést, ha félreérthetően fogalmaztam), de ne úgy gondolj rá. nézd csak meg ennek a kommentnek az első részét. Szó sem esik telefonálásról. Konkrétan az a legritkábban használt funkció pl. nálam. Tényleg egy zsebszámítógép.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák