Új hozzászólás Aktív témák

  • rene85

    aktív tag

    válasz kali #8674 üzenetére

    "Nem a telefont kell cserélni, hanem azt vizsgálni, hogy miként állítottad be és használod, az a kulcsa mindennek" ---öööö használtál te lg g3-at, aminek az akksija újonnan is katasztrófa? azt vissza kellett volna vinnem az első 3 napon belül akkor boldogabb lett volna az életem :) de megszoktam.

    Mindenkinek nagyon köszönöm az akkus segítségeket. A teló nemrég fingott ki: 44 óra készenlét, ~4 óra 30 perc SOT, bt, helymeghatározás majdnem végig bekapcsolva, nagyjából mail, böngészés, spotify, kb 15p navigáció, csak mókából 3p (tényleg nem több) játék, pár perc videofelvétel, kb 10 fotó a teszt kedvéért, fényerő automatán van kezdettől fogva. Nekem ez így teljesen ok - az LG g3-am már napi 3x kért enni, annál nem nehéz jobbat hozni. A vétel utáni két nap munkanap volt, nem hajszoltam szét a kamerát pl. Holnap kipróbálom helymeghatározás nélkül meg több izzasztással. De az őrület az előzőhöz képest, hogy ma harcolnom kellett, hogy lemerüljön. Az akkukímélő módot kikapcsoltam mert már le akartam meríteni, de azt éreztem hogy vészhelyzet esetén állati sokat adna az akkuidőhöz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák