Új hozzászólás Aktív témák

  • ClioRS

    őstag

    válasz prince0065 #13772 üzenetére

    Engem azért érdekelne, hogy ez alatt mit értesz: "a Huawei ROM egy hulladék, gyors, kinézet ok, de az energia management és minden amihez hozzányúltak csak halmozza a gyári AOSP-hez képest jövő problémákat"

    - Nekem éjjel általában 1-2%-ot merül, néha reggel 100%-os. 1gmail fiók, 1 céges exchange folyamatos szinkron
    - Messengerrel semmi gond nincs, pedig semmit se állítottam az energiagazdálkodásban, mindig a legfrissebb van fent.
    - "Launcher cserélhető, de fut az eredeti" - lehet, hogy látod, és ki tudod lőni, de attól még nem "zabál". Erős túlzásnak érzem ezt....
    - Naptárral sincs semmi gond, céges telónak használom, ezzel élek egész nap :)
    - Akku: céges teló, folyamatosan nyomkodom, email, hívás, naptár, stb. és sima a 4-5 óra kijelzőidő, ami ilyen terhelés mellett k.rva jó, mert a hívás is szívja rendesen az akksit, az meg nem a kijelzőidőre íródik.
    - Frissítésre meg amit írsz, bocs, de a két mondatrész üti egymást. Folyamatosan jönnek a frissítések, de mégse vehető komolyan. Most akkor melyik?

    Nem vagyok elvakult márkafan, örülök, hogy jó a OP6 (már rég óta kipróbálnék egy OP-t), tényleg fasza kis teló lett, de attól még ezzel sincs semmi baj, sőt.... A te készülékeddel lehet, hogy volt, garancia azért van, hogy ezeket megoldja.

Új hozzászólás Aktív témák