Új hozzászólás Aktív témák

  • bakter24

    őstag

    válasz direwolf #7631 üzenetére

    Ez nem hozzáállás, hanem kb tény. Kétféle cég létezik, amelyikről már kiderült, hogy adatokat lop/gyűjt/tárol, és amelyikről még nem. (Most nyilván azokról beszélünk, ugyebár, akik ezen a vonalon mozognak) Az én módszerem mindössze annyi, hogy csak annyi adatot adok meg, amennyi feltétlenül szükséges, és ami nem baj, ha ellopódik/tárolódik/gyűjtődik. És cserébe vállalom, hogy nem kapok tökszuper, übeszemélyreszabott keresési találatokat pl a lakóhelyemhez közel, vagy ilyesmi. Nem használom a Locationst, nem szoktam "Check-In"-elni FB-on, hasonlók. Például a mobilszámom sehol sem található meg az interneten, se FB-on, se IWIW-en, se a Googlenek nem adatm meg. Ja, a redline oldalán kint volt, amíg megvolt a boltunk :D De az szándékos volt, és szükséges. :D Bankkártyám sincs megadva sehol, PayPalom van, de előre ráutalok, ha vennék valamit, teszvesz is utólag fizetős, és ott is a személyes átvételt kedvelem, ha lehetséges. Így oldom meg én. Minimalizálom a rizikót, óvatosan netezek. Nem adok esélyt. És emiatt pont nem érdekel, hogy ki milyen adatot lop.

    [ Szerkesztve ]

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Új hozzászólás Aktív témák