Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net91

    senior tag

    válasz net91 #17833 üzenetére

    A swap is felment. :))
    Egy nap alatt a nulla androidos tudásról eljutottam oda, hogy össze tudtam magamnak rakni egy jó kis készüléket.
    Pár hónapja már nem is használtam, mert vettem egy P8 Lite-ot, de már többet használom ezt, mint azt a nagyobbik testvérét.
    Köszönöm a segítségeteket. :R

    Illetve, még két utolsó kérdés. Ebben a változatban (4.4.4.) sehol nem találom a képernyő mentést.
    Én vagyok vak, vagy tényleg nincs benne?
    A P8-nál, egy kóddal be lehet lépni a szervizmenübe, és sok hasznos információt lehet megnézni, többek között a hálózatot, a SIM állapotát lock illetve unlock. Ennél a készüléknél ilyen megtekintési lehetőség nincs?

    Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen, aztán később a megkeresett pénzt arra költi, hogy az időközben megromlott egészségét gyógyítsa, ezért igazából nem is él tartalmas, boldog életet. Az élet egy rövid utazás, éld meg. Emlékeket gyűjts, ne anyagiakat.

  • wookie

    tag

    válasz net91 #17833 üzenetére

    Az Xposed egy olyan alkalmazás,amely segít a többi alkalmazásnak "bejutni" a keretrendszerbe,hogy ott el tudja végezni a működéséhez szükséges változtatásokat.Majd késöbb a gépről linkelgetek,meg adok részletes leirást is.Anélkül pl. a Greenify is csak cirka egy harmadát tudja.Emellett még ajánlom a busybox-ot,ami hasonlóan működik,annyi kivétellel,hogy az teljesen automata.Azt egyszer telepíted aztán nem kell vele semmit csinálni.Ajánlom még az adfree-t,ami reklámmentes felületet biztosít de nem eszi meg a ram-ot,mint az adblock.A discinfo-t meg arra,hogy meg tudd nézni mennyire vannak használatban a különböző particiók,mint pl. data,külső-belső sd,ram,swap.Továbbá még ajánlom a teljesítmény piszkálását,amit úgy érsz el,hogy aktiválod a fejlesztői beállításokat,a build szám nyomkodásával a beállítások,telefonról pontnál.Én Interactive/Fiops párost ajánlok de kipróbálhatod bármelyiket.Itt lehet állítani a procik hertz-ét is de azzal csak óvatosan,bár ha jól tudom túlhúzni nem engedi.Ezekkel a beállításokkal lehet elérni,hogy pl hoszabb aksi időt szeretnénk a gyorsaság rovására,vagy gyorsaságot az aksi idő rovására.Szerintem konnektort könnyebb találni,mint új idegrendszert. :)

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 12 Pro ッ

Új hozzászólás Aktív témák