Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    válasz #86973952 #1414 üzenetére

    Amúgy én is hamar megszerettem ezt a felületet. Nagyon bejött, pedig én anno másik telón próbáltam MIUI-t, akkor nem bírtam elviselni...

    Ennek ellenére az ADW indító, is hibátlan tud lenni, free verzióban is. Lényegébe free verzióban tudja azt amit a HOLO pro verzióban. Ugyan az a kinézet, csak kicsivel többet tud. Pl alapból tudok akár mennyi lapot csinálni. Én 6-7 lapot használtam, amire külön voltak gyűjtve, média, rendszer, internet, navigáció, játék stb. programok. Nem keveredtek össze, és nem volt ömlesztés. A mappákba rendezésnél sokkal jobb.megoldás.

    Ezért a P7 en is így rendeztem a lapokat, csak kár, hogy nem tudok az oldalaknak fejlécet adni... :D
    A mappákba pakolást nehezen viselem, ha nem látom az összes programot amit az oldalon akarok tudni.

    PL nem lenne egy olyan kialakítás rossz, hogy a lapokat lehessen le-fel görgetni. (tudom, ha ilyet akarok töltsegk le ADW-t, ki is próbáltam), de akkor meg a fő felületet vesztem el, ami sokkal jobb ezen a felületen.

    De legalább a mappák ne lennének korlátozva, és a mappán belül lehetne görgetni. Csak azért 5 mappát létrehozni, mert nem férek egy egyben, ami amúgy egybe tartozna...

    Szóval vannak hülye megoldások benne, de együtt tudok élni vele.

    Ha az ADW trükkjeit bele tolnák az EMUI alapba, brutál jó felülete lehetne...Praktikus, pörgősen használható, nagyon személyre szabható lehetne.

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák