Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    Felhasználom:

    Lehet kapni sok fajta tokot, mint általában ez telefonoknál megszokott. Bay -en vagy külföldön azért szoktunk többen nézelődni, mert a szállítás ellenére is jóval kedvezőbb. Mellesleg nagyobb a kínálat. De ez nincs más kép sláger samsung -nál sem, esetleg LG -nél. Egyébként utóbbi márkához is én kintről lőttem tokot és amit most szeretnék szerezni azt is onnan fogom, ahogy a P7 -re is.

    alien19:

    Én szívből ajánlom ezt a telefont, számomra a gyenge a pont, ahogy ezt már előzőleg többször írtam az az akkumulátor. Ezt rendszeres játéknál fogod tapasztalni. Mondjuk egyáltalán nem vészes, meg itt is lényeges szempont az a már-már lerágott csont, hogy milyen task kezelőt használsz a háttérben futó zabagép programok ellen.

    Strapás használat mellett necces az 1 nap, de ahogy ezt is már írtam, a jobb akkumulátorral szerelt G2 sem szerepelt nálam jobban. Viszont általános használatnál max. 2 nap. Pihenősen 2 - 3 nap. Nálam mondjuk amikor arról beszélek, hogy 1 nap nem mindig jön össze, akkor abban van sok beszélgetés, mobilnet, wifi, gps...stb. Ilyenkor bizony töltővel kell rohangálni, de ez szerintem egyáltalán nem különleges már a mai világban, a mostani telefonok mellett.

Új hozzászólás Aktív témák