Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kdennis

    aktív tag

    válasz spawn21 #24271 üzenetére

    Én elmagyarázom. Játszok egy játékkal ( de valami nagy játék, pl Assassin's Creed) De tegyük fel hiv valaki, és akkor ugye a háttérben fut tovább a játék, de én még gyors megnézem a leveleimet, meg még egy kicsit facebookozok, akkor elkéri a csajom hogy egy kicsit Flappy Bird-ezik. Ezek után én folytatnám az AC-t de addigra elfogyott a memória és kidobta a francba, újra megnyitja és a játék állásom elveszett. Na tessék tök jo, kevés a memória. Már oldalakat elolvastam hogy kevés memória is elég.. hát rohadtul nem. A TAB-omon amibe 725 MB ram van az még ennél is rosszabb, mert ha kilépek egy kisebb játékból és benyomom a facebook-ot akkor megint várhatok 1 percet mire betölt a játék, mer kibaszta a memóriából. Oké ennél a One 2 GB-al sokkal jobb, de a konklúzió akkor is az hogy: több memória --> happy
    Tessék.

    [ Szerkesztve ]

  • F_Gergely

    őstag

    válasz spawn21 #24271 üzenetére

    Ahogy fentebb is írták, mert ha ugyan ennyi pénzért 3 gigás van akkor inkább azt veszi az ember, legalábbis én. Nem egy hónapra veszek telefont, és a Nexusnál emlékszem milyen volt az amikor a telefont megjelent királyság volt a memória mérete, aztán kijött pár android verzió és egyből rohadtul kevés volt, arról nem is beszélve hogy a fecbook is indult 10-20 megáról, kijött pár frissítés és egyből megeszik 100 megát... Oké a 2 giga elég de meddig... Nem hype-olom egyik gyártót sem, és nagyon vártam már az M8-at de valami tényleg elgurult a HTC-nél, mert sokkal jobb készülékkel is kijöhettek volna. És nem is lenne gond ezzel ha nem kerülne annyiba mint a többi készülék, amik viszont jóval jobb hardverrel rendelkeznek. De ez csak az én véleményem.
    Kíváncsi leszek a Z2 tesztjére meg természetesen a M8-ra is, főleg ami a kamerát illeti...

Új hozzászólás Aktív témák