Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    azért érthető szerintem az eredmény :K androidra tonnaszám van fillérekért játék meg funkciókat tekintve is állva hagyja a kézikonzolokat... az áruk is baráti, alsó szegmensben is nagy az árverseny... plusz csomó közösségi funkciót is támogat... rengeteg az előnye

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dr.F.E.R.I. #4 üzenetére

    szerintem az is bejátszik a kereslet csökkenésébe, hogy még a psp/ds megjelenése környékén okostelefonok/tabletek sehol nem voltak... szerintem ezeket vehetjük mérföldkőnek a kézikonzolok fejlődésében... csak hát ezután jött több alternatíva is, amiknél tényleg zavaró lehet az érintőképernyős irányítás pár játékban, de sokan együtt tudnak élni ezzel... hw szempontjából meg a telefonok/tabletek folyamatosan fejlődnek, míg kézikonzolnál 1-1 generáció több évig kötött

    az el is felejtettem, ami megint a telefonok mellett szól: a sokoldalúság/kompaktság... ha hajlandó az ember kompromisszumokat kötni és nem akar egy fényképezőt, mp3 lejátszót, kézikonzolt, gps-t, 2 pendrive-ot és egy telefont is magával cipelni, akkor vesz egy telefont, ami ugyanezeket tudja :) oké, hogy nem szól úgy, mint egy normális mp3-lejátszó, közel nem olyan képeket csinál, mint egy 10éves bridge és a psp/3ds-exkluzív játékokat is elfelejtheti, de elfér a zsebében és azért használható minden funkciója

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák