Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz kchris78 #74 üzenetére

    Szemely szerint en 350-ert nem nezem tul jo szemmel egy telonal ha tererovel vannak gondok, de kit mi zavar. :DDD

    Alfred88:
    Tudom, hogy hasznalt arakrol volt szo, de fentebb irtak, hogy az uj keszulekek ara is szepen megcsappant, gyanitom a hasznalt arak se veletlen estek nagyot ennyi ido alatt. Igy normal esetben en nem azt neznem problemanak, hogy 3 honap mulva mennyiert tudnam eladni, mert tobb evre vennem ugyis a keszuleket, hanem azt, hogy par honapot varva mennyivel olcsobban juthattam volna hozza.

    Oszinten nem ertem, hogy aki tajekozott a temaban (pl. aktiv ezen a forumon es jol tudhatja, hogy kb mennyire esik majd be a keszulek ara), hogy kepes megvenni pl. egy S22 Ultrat megjeleneskor. Ertem en, hogy hype, de szerintem a legtobb aktiv tag mar sejtheti, hogy az elso par (bugosabb) honap alatt egy szazast esik ezeknek a mobiloknak az ara. Biztos van olyan gazdag forumozo, aki azt a 100-ast meg se erzi, igy nem erdekli ot, de ketlem, hogy akik kamatmentes reszletre hozzak ki a boltbol ezeket a telokat megjeleneskor csak ugy megengedhetik, hogy 100+ ezret bealdozzanak a kezdeti hype miatt. Legalabbis a sajat fejemmel gondolkodva, ha ugy allnek anyagilag, hogy 100k nem szamitana annyit, hogy inkabb varjak 3-6 honapot, akkor mar reszletfizuval se szorakoznek. Persze mind masok vagyunk es nyilvanvalo, hogy masok nem igy latjak ezt.

Új hozzászólás Aktív témák