Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz Sgr_A #109 üzenetére

    én se gyárival töltöm hanem Lenovo tab töltővel, 2A-s, szerintem gyors

    a méret nekem is olyan, hogy a tok miatt még pont oké, nagyobb már nem, de kisebb sem
    egy kézzel még el tudom érni ha nagyon kell valami, nem problémázok, pont ez a "kéziszámítógép" feeling tetszik, hogy érzem tényleg egy számítógép van a kezemben, ehhez még hozzá jön az általános sebesség ami gyors, stabil, folyamatos - nem az van, hogy egyszer gyors, egyszer lassú hanem végig ugyanaz a tempó - illetve az is, hogy nem hiányzik belőle semmi, minden funkció itt van ami nekem kell

    még a kihangosítás és a csengés hangerejét szeretném feljebb tolni, a tárcsázóba írt megfelelő kombináció után elő jön az engineering-mode, de már nincs benne az erre irányuló módosítás, pedig ugye 160 egység a max érték és gyárilag 124 vagy 128 van beállítva, kocsiban alig hallottam a másikat kihangosítva pedig jó a zaj szigetelés, és nem mentem gyorsan, de az ébresztőt is 80%-ra fel kellett vennem hogy halljam, és a média hangerő sem túl acélos, de ezt a módosítást megcsináltam előzőleg meizun is és úgy már ok volt

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák