Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanki

    Topikgazda

    válasz Lauda #3960 üzenetére

    Szerintem nem lesz gond.

    Megjött a következő két tokom:
    MSVII
    és
    IMAK
    Mindkettő ilyen matt (sandstone/homokszórt vagy mi) felületű, nekem a tapintása nagyon tetszik (kissé érdes). Korábban a G2-höz is ilyen imak-am volt,azért is mertem rendelni. Részemről ajánlott mindkettő.
    Az MSVII nem szilikon egyáltalán, kemény műanyag az is (legalábbis ez a homokszórt).
    Most az MSVII van a telón, egyedül annyi észrevétel, hogy hátul a kivágás a ujjlenyomatnak nem lett a legpontosabb, kicsit el van csúszva. Ha valakinek kell kép erről csinálok.

    Rendelés után 18 nap alatt értek ide.
    Egyelőre ilyen képeket csináltam:
    MSVII / IMAK

  • clon

    aktív tag

    válasz Lauda #3960 üzenetére

    Az edigisen alul kerek felül négyszögletes ragasztó volt és a négyszögletes TCCM-es felirattal. Gyakorlatilag nem a fólia a lényeg, hanem ragasztások. Mivel 1 oldalon nyitható vagyis kicsúsztatható a fólia szállítási védelem lehet HA netalántán véletlenül elengedné a kerek és a négyszögletes ragasztócsík. Az edigis is vélelmezhetően fóliázott lehetett csak attól már megszabadították vagy mivel én az első körben vettem fólia nélkül lehet akkor hazánkba még így küldték mert első fecskék voltak és mindenki örült, hogy egyáltalán küldtek. Aki emlékszik rá milyen állandó változás volt készletügyileg óráról-órára az ediginél kész káosz volt színenként is. A szín most is érdekes, mert hivatalosan 64GB csak és kizárólag arany színben volt megjelölve, ennek ellenére most már kék is van (biztos a nagy kékmánia miatt gyorsan reagáltak a piacra).

    Az edigibe ahol vettem én voltam az első, mert összefutott az összes 3db eladó, mert még nem volt bontott dobozuk, hogy megnézzék milyen :D - mondjuk nem okozott nagy eladási megakadást mert nem volt rajtam kívül más vevő.

Új hozzászólás Aktív témák