Új hozzászólás Aktív témák

  • norberto9

    aktív tag

    válasz bence66 #13090 üzenetére

    Én nagyon sokáig samsung fan voltam.A Honor 8-am előtt Galaxy K Zoom telefonom volt.Kb 2 év alatt 3szor cseréltek benne lencsét.Rögtön miután megvettem egy héten belül ment a szervízbe lencsehiba miatt.Utoljára augusztusban és az is január környékén újra tönkrement.Akkor dötöttem úgy hogy másik telefont veszek mert már elegem lett az egészből.SOHA TÖBBET SAMSUNG!!!Szerintem a samsung ugyanazt csinálja mint anno a nokia:egyre drágábban árulja az egyre szarabb telefonjait és ebbe fog belebukni.Elveszett az a dolog hogy korrekt áron kiváló telefont kapjunk.Nem adok sok időt és már nem lesz piacvezető a samsung :F .Sőt az utóbbi időben semmi komoly újdonságot nem hozott csak szinte is csak is lopott más gyártóktól.Elmúlt az a idő szerintem hogy SOHA KÍNAIT MERT AZ SZAR.Erre tökéletes példa a Honor 8 :DD :DD :DD .Nem cserélném el semmilyen más telefonra.Soha sem gondoltam hogy ennyire megszeretem :) :) :)Plussz a Xiaomi is megcsinálta már a keret nélküli telefont a Xiaomi Mi MIX-et amiről voltak hivatalos fotók 2016 októberében.Szóval lehet hogy hamarabb megcsinálta a szinte keret nélküli telefont a Xiaomi mint a samsung :R !!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák