Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz Energie X #370 üzenetére

    Szia! Nem kell idegeskedni. Nekem a honor 9 kb 2-3 héttel mindig később adta fel a frissítést. A honor 20 semmi pedig cseréltem a hicare-t a 10.0 verzióra viszont semmilyen frissítést nem talál.
    Közben kiderültek "apró" :W tények, a forgalmazásokról. Mivel szerintem vagy nem voltak képes a helyi képviselet kielégíteni a viszonteladók igényeit vagy a "köztes szolgáltató" túlságosan elszálltak a haszonszerzéssel, több üzlet szerzett be EU-n belülről terméket! :K Ezekkel csak egy gond van az IMEI szám minden készüléken régiókra van osztva. Tehát a frissítés majd csak akkor, jön ha az adott készülék régiójában már minden eszköz megkapta. Mert a frissítést kérő eszközöket az IP/IMEI alapján sorolják be. Vagyis hiába kéred az itthoni szervert az akkor sem engedi ha már minden rendszer "üresben" megy ha a telód meg pl. holland IMEI számmal rendelkezik. Ugye az induláskor mindenki szépen beállítja a saját régiót és nyelvet. Ezzel semmi gond, csak a frissítést bukta a tulaj.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák