Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balika23hun

    aktív tag

    válasz BalaNce87 #14 üzenetére

    Hát a találat jelzés a legtöbb mostani fps-ben nagyon hasonló, de tény hogy egy-két dolgot lemásoltak a cod-ból (pl a perk-ek:3 perk-et lehet berakni amelyekből több még név szerint is ugyanaz mint a cod6,cod7 perk-ei, vagy pl a hívható killstreak-ek,de csak 3).De itt nagy pályákon folyik a harc és járművekkel ill. dronok-kal (amiket battle pontokért vehetsz).Van squad-rendszer (ami asszem csak PC-n lesz).
    Mivel a cod az egyik legnépszerűbb fps manapság így nemcsoda hogy majmolják, de sztem a homefront-ba csak az értelmesebb dolgok kerültek bele és nem vitték túlzásba mint az útolsó 2 cod-nál (chopper gunner,,nuke,ac130,dupla shotgun,nyílpuska meg a többi sz@rság).

    Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

  • cskamacska

    addikt

    válasz BalaNce87 #17 üzenetére

    Na ez nekem is új, mivel a Homefront-ot erősen módosított Unreal 3 motor hajtja(mármint elvileg UDK-san naprakész UE3 motort kaptak, amibe még belekontárkodtak pluszban), a CoD cuccok meg házon belül fejlődnek(szoktak is jönni az szidások, hogy "azé néz ki :úgy: a kodhat/hét mer még Quake 3 motor fut alatta" ami 2003-ban még igaz is volt, csak azóta valszeg az utolsó szóközt is átírták már a fejlesztők).

    Egyébként a Frontlines nekem eléggé bejött(meg merem kockáztatni, hogy jobb folytatása lett volna az BF1942-nek, mint maga a BF2 ;] ), remélem kiadói nyomásra nem csináltak belőle egy tucat CoD klónt amint susmutolják a fórumokon. :(

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák