Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    Tudjátok mi van?
    Az, hogy PC-re tényleg JÓ játékot kell csinálni ahhoz, hogy megvegyük.
    Mert azért itt is lehet szép eladásokat produkálni.
    A konzolokkal semmi bajom, mivel már elsősorban rájuk fejlesztenek, és mivel a vas gyengébb, a PC-re portolt konzolos cuccnak nem lesz olyan vészes gépigénye, néhány ominózus (GTA4) kivételtől eltekintve.

    A kanapé-fotel-fétishez meg annyit, hogy néhány ezer Forint egy wireless gamepad PC-hez.
    Nem átlag feletti dolog ma már, legtöbb helyen van egy jobb TV, a legtöbben úgyis rákötik a PC-t.
    Akkor mi a baj? Ugyanúgy lehetne nyomni mint konzolon, szép kényelmesen.
    És akkor jöhetne minden konzol-only cucc.
    Csak hát, akkor ki a franc venne konzolt? :)
    EGY darab olyan játékstílus van, amihez jó a gamepad, és az a csihipuhi Mortal Kombat-féle.
    Az meg nekem egyébként sem jön be.
    Autós játékhoz kormány, arcade szarokat úgysem játszom, amit igen, ahhoz bőven jó a billentyűzet is.

    A játékhoz meg megint csak annyit tudok fűzni, mint a többi konzol-only cucchoz.
    Ha nem kell a pénzünk, akkor nem kell. Behozná a portolás költségét, többszörösen, mert nagyon nagy hype van körülötte.

    Ja és még valami: a PC-t már az első konzolok óta temetik. Sosem fog kihalni, esetleg átalakul, már csak az ehhez hasonló fórumok alapján is.
    Amíg ugyanis kereslet van, addig lesz rá kínálat is.
    (És konzol-only címek is mindig lesznek, mert másképp meg az halna ki.)
    És mint látható, hőbörögnek elegen, tehát lesz kínálat.
    A PC mindig azoknak az eszköze lesz, akik nem szeretnek elmenni megvenni valamit, és élvezni 6 évig.
    Nekünk az kell, hogy összeválogassuk, összerakjuk, szívjunk vele, de azért meglegyen a hangulata ami már évtizedek óta.
    Az a bizonyos "MŰŰŰKÖDIK!"-feeling. :)
    Nekünk megéri a felárat.
    Szerintem nem vagyok egyedül azzal a hozzáállással, hogy a konzol jó jó, de nekem túl egyszerű, fölösleges lenne.

Új hozzászólás Aktív témák