Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz nuke7 #258 üzenetére

    Leirtam. Otthon, csalad, generaciok, Hazaszeretet. Masreszt meg hany hazat adtal el idaig es vettel masikat? Nagyon jol hangzik ez a duma.. az internetrol.. de azert nem olyan konnyu eladni egy hazat.. foleg egy kis faluban.. foleg annyiert, hogy aztan atkoltozhessen ide, csaladostul.. aztan gondolom, ha valami iskolai vegzettsege van, akkor az nem feltetlen jo ide... Masreszt mi van akkor, ha valamelyik ose valami maradandot alkotott az adott telepulesen? Nekem pl apam csinalta az igenyesebb ko munkak legalabb 80%-at itt. De komolyan.. az az Otthonuk. Attol, hogy papiron mas orszag neve alatt fut, az a fold nem lesz egy darabig szlovak(ahhoz ki kene halnia az osszes magyarnak, lerombolni az osszes epuletet, amit mi magyarok epitettunk, a mi penzunkbol..) vagy roman, ukran etc. Masreszt direkt hasznaltam idezojeleket.. harcolni nem csak puskakkal meg kardokkal lehet. Sok magyar pl nem is tud romanul vagy szlovakul... sokan azert vannak hatranyos helyzetben, mert magyarok, mind ugyintezesben, mind oktatasban, mind mindenben masodrendueknek tartjak a magyarokat, ezert minden nap egy "harc" nekik, amiert Tiszteletet erdemelnek, nem leromanozast(vagy szlovakozast etc.).

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák