Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz #20749568 #228 üzenetére

    Most sajnos nincs időm részletesen válaszolni, de lenne mit! :)
    Na végre valaki kimondta a tényállást, miszerint számodra a nemzet egy értéktelen, visszamaradott tákolmány! Bár messzemenőkig nem értek vele egyet, ugyanakkor azt legalább tisztelem benne, hogy legalább Te kimondod, hamár a balliberális oldalon állsz! Ezt minden balliberális pont igy gondolja, csak nem meri kimondani, inkább mismásolnak, kétértelműen beszélnek. Pedig sajnos pont ez az a vizválasztó dolog, ami miatt egyetértés soha nem lesz balliberális és konzervativ jobboldali kozött! És ez baj, mert béke akkor lehetne ha valahogy ez a két oldal közös nevezőre tudna jutni. Ezért nem zavar titeket a tömeges muszlim, afrikai migráció se. Pedig a negatív következményeit ti is el fogjátok szenvedni! Azért a muszlim rohadtul nem lmbtq, liberális stb kompatibilis! Pláne nem az a réteg ami idejött az Unióba. És, hogy mi a bajom az arabbal meg a feketével? Semmi! Soha nem voltam rasszista! Fekete zenén nőttem fel, jó pár fekete ismerősöm van. Szírekhez járok kajálni ezer éve, jóba vagyok velük. Jó a kajákuk, olcsó is. A problémám az, amikor aránytalan nagy tömegekben engedik be őket, nincs kontroll, nem tudod hol lesz a vége a folyamatnak. 20 év múlva kisebbségbe kerülhetünk itt Európában. Tehát mégegyszer! Semmi bajom a feketével, arabbal stb néppel, amíg nem érzem azt, hogy ők túrnak ki a saját területünkről! Más az amikor látod, hogy van körülötted pár, meg más az amikor csak ilyenek vannak körülötted! És ami még probléma, nem is kicsi! Hogy Nyugat-Európában ezekhez kell alkalmazkodni! Ott ez az irány, a vendég mondja meg a tulajdonosnak, hogy mi legyen, aztán az lesz, nehogy szegények rosszul érezzék magukat. Ezért volt pár év alatt kb 30 komolyabb terrortámadás is, amiket elkövettek Európában! Hülyének néznek minket, és igazuk is van! Életképtelenek azok az emberek akik nem képesek megvédeni magukat, úgy, hogy erre minden eszközük megvan! És nem mindegy, hogy milyen közegből jönnek bevándorlók, egy fekete afrikai ősember, aki most lát életében először fehér nőt és demokráciát, nagyon nem ugyan az mint mondjuk egy Amerikai fekete, aki idejön tanulni egy egyetemre!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák