Keresés

Aktív témák

  • Dworkyll

    tag

    válasz bwoay #37 üzenetére

    Azért van itt egy két rejtett szívás a HD alapú motyókkal. Az iPod például egy igaziból egy szinkrondrive, merthogy te nem rá másolsz dolgokat, hanem ''csak''szinkronizálsz. A Creative meg valami Linux alapú filesystemet használ, amiben nem használhatsz foldereket :O
    Ezzel szemben az iRiverben vannak folderek, és a DMP3ban is. Tehát nem kell 500 albumban kotorásznot, ha értelemesen csoportosítasz.

    DMP3+160/5400 Samsung rulez :C

    [Szerkesztve]

    http://ekonyvolvaso.blog.hu

  • TheVeryGuest

    senior tag

    válasz bwoay #37 üzenetére

    Én próbáltam az öcsém D-NE1-ét is, ami megbírkózik az .mp3-as CD-kkel is és van hozzá wired remote. Mondjuk az is fura konstrukció: a DisMan-en nincs LCD, csak a WR-on. Ott is csak talán 2 soros, de azok mondjuk jó hosszúak. Megjeleníti a file nevet meg talán a tag-et is (ez két külön üzemmód, kapcsolgatható). Viszont szerintem ők is ráéreztek, hogy playlistet válogatni az 1 CD-n lévő 150 trackből reménytelen. Így nincs is ilyen funkció.

    Én nem azt mondom, hogy a WR nem jó, én is akarok egyet venni a saját kütyümhöz, de azt felejtsétek el, hogy fully functional.

    Ez az NGage mánia ez azért már a geek-ség határán erősen túl van. Mert nem két pilla áttömöríteni egy DVD-t 70MB-osra, addig meg is nézem simán. Ez a 18 év alatti korosztály lehet egyébként.

    ''...a megkérdezettek 40%-a igényelné ezt a képességet...''
    Na ez a feature őrületnek tudható be, ami manapság dívik. Használhatatlanabbnál használhatatlanabb feature-öket találnak ki, csakhogy valami unikumot tudjanak felmutatni a másik termékhez képest. Ezért is említettem a tekerést, mert dalban sosem tekerek, minek, ha unom/nem tetszik track-et váltok. Tekerni meg loopolni minek azt nem tom. Akkor használtam utoljára a tekerést, amikor felvettem a rádiókabarét és Fridi volt a konferanszié. Azóta se vettem fel semmit, szóval a felvételi feature, ami tök jó meg hasznos meg minden, tetszett, amikor használtam, de nincs rá szükségem, mert most már csak felszállok a buszra, zenét hallgatok, filmet viszek haza a munkahelyi gépemről oszt kész. Alig van pár playlistem, de azok böszme nagyok. Végszükség esetén összedobok egyet, ha unom a banánt.
    Szvsz kb 2-3 hónap birizgálás után mindenkiben alábbhagy a vágy, hogy most ő jól többezer dalból éppen az aznap reggeli műsort összeállítsa.

    “Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Aktív témák