Aktív témák

  • Macc

    aktív tag

    En szemely szemely szerint szeretem a sony cuccokat, de az iPodomat nem cserelnem le egy ilyenre. Mellesleg most vettem egy V1-es digitkamerat, az meg max 2 orat bir mukodni. nemigen ertem ebbol hogy hoznak ki 20 orat. Az iPod lazan megy nekem 10 orat, meg nem volt olyan, hogy lemerult volna... A taviranyitonal nekem boven eleg ami rajta van, sot mostanaban nem is hasznalom. Zavar a sok drot! A kezelese a geprol meg sztem mindent ver. konnyen tudok finoman navigalni, es ugyanolyan konnyu egy 5000-es listanak a tetejerol az aljara jutni is! A szamok tarolasat a rendszer vegzi (rejtve van vinyo modban, de fel perc alatt elerheto... nem sok ertelme van amugy) Nem nagyon kell torodnom, hogy hogyan tarolodnak a szamok, az iTunes ezt elvegzi. Annyi a dolgom, hogy nem egy konyvtarba masolom a szamokat, hanem az iTunes-ba, ahonnan ugyanugy ki tudom masolni mashova. O helyre rakja kategorizalja. Vegulis erre valo a szgep! Szoval sztem nem szabad elfelejteni, hogy nagyon egyszeruen kezelheto rendszer van a kezedben ha iPod-od van. Biztos vagyok benne, hogy jo ez a Sony lejatszo is, csak nem ertem miert huzzatok le az iPod-ot. Ja es vinyokent allati az iPod! 1cd-nyi anyagot 35-45mp alatt masol fel. Es rajta van a gepeden levo naptar es adressbook frissen szinkronizalt infoja.

Aktív témák