Keresés

Aktív témák

  • Macc

    aktív tag

    En szemely szemely szerint szeretem a sony cuccokat, de az iPodomat nem cserelnem le egy ilyenre. Mellesleg most vettem egy V1-es digitkamerat, az meg max 2 orat bir mukodni. nemigen ertem ebbol hogy hoznak ki 20 orat. Az iPod lazan megy nekem 10 orat, meg nem volt olyan, hogy lemerult volna... A taviranyitonal nekem boven eleg ami rajta van, sot mostanaban nem is hasznalom. Zavar a sok drot! A kezelese a geprol meg sztem mindent ver. konnyen tudok finoman navigalni, es ugyanolyan konnyu egy 5000-es listanak a tetejerol az aljara jutni is! A szamok tarolasat a rendszer vegzi (rejtve van vinyo modban, de fel perc alatt elerheto... nem sok ertelme van amugy) Nem nagyon kell torodnom, hogy hogyan tarolodnak a szamok, az iTunes ezt elvegzi. Annyi a dolgom, hogy nem egy konyvtarba masolom a szamokat, hanem az iTunes-ba, ahonnan ugyanugy ki tudom masolni mashova. O helyre rakja kategorizalja. Vegulis erre valo a szgep! Szoval sztem nem szabad elfelejteni, hogy nagyon egyszeruen kezelheto rendszer van a kezedben ha iPod-od van. Biztos vagyok benne, hogy jo ez a Sony lejatszo is, csak nem ertem miert huzzatok le az iPod-ot. Ja es vinyokent allati az iPod! 1cd-nyi anyagot 35-45mp alatt masol fel. Es rajta van a gepeden levo naptar es adressbook frissen szinkronizalt infoja.

  • Macc

    aktív tag

    válasz Den #50 üzenetére

    Valoban jot tesz a piacnak a Sony szinrelepese, mert akinek valamit is szamit a minoseg es a design egy ilyen eszkoznel, annak most legalabb mar 2 valasztasa is van. illetve hamarosan, mert itt meg nincs. Viszont az a 30%-ar azt en orommel kifizettem egy ilyen messzemenoen jo minosegu eszkozert. Komolyan mondom, ahogy az talalva van az ember ele, az fantasztikus. Lehet hulyenek neztek, de mindig is szerettem az igenyesen, gondosan prezentalt dolgokat. Es az iPodnak a mar a csomagolasatol is lehidaltam. A legkisebb darabjaig gyonyoru a kidolgozasa. Tenyleg csak azok vegyenek iPodot, akiknek ez szamit, kulomben jogosan fogjak ugy erezni, hogy kicsit draga. A hangminosegere meg nem lehet panasz, (gondolom a Sonynal ez fel sem vetodik) egy hangmernok kolegamnak megmutattam az iPodot: minimalis kulombseg volt a kimeno jelenel a 6millas ProTools hardware-hez kepest:)

    OFF: viszont nem ertem, hogy ha ilyen jo eredmenyeket ert el a sony az uzemidoben, akkor az a kis DSC-V1 miert csak ilyen keves ideig birja. Nem banom, szeretem azt a gepet, csak nem ertem
    ON

  • Macc

    aktív tag

    válasz bwoay #49 üzenetére

    komoly a 10 ora:) ezt ugy erem el hogy bekapcs munkaba indulasnal, uton vegig. beulok a gep ele es halgatom. muka utan haza, es meg van benne boven energia. Minden este rateszem a dock-ra hat toltodjon ha akar, de olyan meg nem volt, hogy lemerult volna. Gondolom ez a drasztikus kulombseg abbol adodik, hogy az uzemidot ugy szamoljak, hogy minden masodik szamnal vinyorol olvas, az meg nyilvan leterheli az aksit. Viszont amikor en hallgatom, kb 6-8 szamonkent kapcsol be a vinyo. Es talan az eszi a legtobbet. nyilvan ezert birta:)

  • Macc

    aktív tag

    Egyetertek 747-tel! Az iPodban az a draga, amit csak azok ertekelnek, akik megszerettek. Van
    benne egy olyan plussz, amit en az osszes tobbibol hianyolok, es ezt nem lehet
    elmagyarazni annak, aki csak azt veszi le, hogy milyen draga. Ja draga.... En lattam mar 5000
    fontos radiotelefont. Nyilvan nem veszi fel a versenyt a legujabb nokiakkal, de van benne valami
    amit valaki annyira tart, hogy megvegye. Bar ez azert elegge sarkitott pelda... Senki nem
    kenyszerit ra senkit, hogy iPod-ot vegyen. Mellesleg az 5000 fontos pelda azert is volt rossz, mert
    az iPod ara, igencsak versenykepes. Amugy a touch wheel az mi, ha nem egy felaras extra??? :)

    [Szerkesztve]

Aktív témák