Keresés

Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz alga #32 üzenetére

    Persze, hogy nem veszik.
    Minek fizessenek egy szoftverért (akár akcióban is) ha ingyen is letölthetik. Sajnos ez a jelenlegi mentalitás. :(

    Tudom, az vesse az első követ, aki maga is bűn nélkül vala.
    De személyes véleményem szerint más, hogy valaki nem vesz meg minden vadiúj progit/játékot mielőtt akár kipróbálta volna. És más az, ha valaki nap mint nap használ egy programot és akkor sem hajlandó fizetni érte...

    Digicam: Talán az az oka, hogy soxszor a számítástechnikai cégek foglalkoznak digicammel is. És ez egy ráadás mézesmadzag volt a cégek számára, hogy részt vegyenek a programban...

    Aki hülye, haljon meg!

  • tildy

    nagyúr

    válasz alga #33 üzenetére

    Csak pont az nem jut géphez akinek kéne....A családomnak otthon is csak úgy van gépe, hogy én költöttem(kuporgattam össze főiskola mellett) már vagy 5 év alatt cirka 300Ezret csak számítógépre, azt ebből perpill van egy 1000-es és 2000+os gép van.
    Ha a hugom fejleszteni szeretne, alapból procicsere kéne vagy lapcsere.
    Spec most tényleg nem tudom mit lenne érdemes sexre vennem, mert nagyjából minden megvan a házamba, sőt a gf2vel is elégedett vagyok, nekem több nem kell, viszont jó lenne kihasználni a sex-es kedvezményt, ha már van.
    Ezért gondoltam a digigépre, bár szerintem azzal kevésbé van baj, mitn a másfél millás projektorokkal.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák