Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz lacibattya #3942 üzenetére

    Max fingerék kitiltanak valahogy de hogy?
    Egyedi azonosítód van a játékban, úgy: a csalókat is bannolják, aztán kezdhetik
    elölről. Értelemszerűen véglegesen nem tudnak tiltani. Ha csak nem jön rá, hogy
    az adott telefont használó egyén* volt már bannolva. Így viszont a mentésedet, ill.
    az eredményeidet (sok óra játékot) kockáztatod a "tűréshatár" keresgélésével.:K
    Ha amúgy is abba akarod hagyni, akkor hajrá, de ha még játszanál, hááát... (Én
    biztos nem kezdeném elölről nulláról, szóval nem szeretném, ha bannolnának...)

    *: még ha a telefont is tiltják, akkor veszel egy másikat, és arról regisztrálsz újra.
    Persze, nyilván nem fogod tudni ugyanahhoz a FB fiókhoz kapcsolni, de abból is
    tudsz újat regisztrálni, meg e-mailcímből is. Én anno a Real Racinget hekkeltem.
    És ki is bannoltak, annak rendje, módja szerint. Kicsit több pénzem volt, mint az
    lehetséges volt... De rendesek voltak! Ha elfogyott volna a pénz tőlük 2 hét múlva
    mehettem volna tovább. Egyben cinikusak, uis annyi pénzt nem lehetett elkölteni
    a játékban, tehát amint lejárt a ban, újra kaptam a következőt -> viszlát mentés...

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák