Új hozzászólás Aktív témák

  • misi_belucci

    tag

    Itt A videó a köv. eventről:
    [link]

    A 4. pálya a Mine Shaft Cup 2. pályája. Azt lehet már előre gyakorolni.

    Látom rossz irányt vettek a dolgok... Nem örülök neki!
    Nekem tetszik a csapat a jelenlegi formájában, örülök, hogy (hasznos) tagja lehetek. Remélem nem lesz itt bomlasztás, szétválás, kirúgdosás, teljesitmény kényszer...

    Sejtettem, hogy valami ilyesmi lehetett a háttérben DigitXT lemondásával kapcsolatban.
    Örülök az eddig elért helyezéshez (hajnalban irány a TOP5.)

    A fórumról én is irtam, hogy egy kicsit elavult, értsd mobilról számomra is nehézkes kezelni (érintős felületre is optimalizálhatnák...) De ha úgy tetszik ez a magyar Wikipédia.
    Szerintem is a legjobb hely EZ, hiszen ha valamit nem tudok, azt már valószinű, hogy valaki hasonlóan "tudatlan" már megkérdezte előttem.
    Rengeteg a hasznos infó, tapasztalat. Csak olvasni kell, ill. a keresőt tudni használni...
    Számos topicot látogatok rendszeresen (a neved rémlett a robogós topicból DigitXT. Meg még néhány tagé külföldi rendelős, best buy... topicokból)

    A Messenger valóban nagyon pörög ill. teleszemeteljük, ami miatt sokat kell visszapörgetni a lényeges infóért.

    A játék chatjéről meg jobb nem is beszélni...

    Ha fontos infó van azt úgyis megosztjuk egymással. Amennyire lehet/tudok, szeretnék egy hidat képezni a fórum és a messenger között.

    Fel a fejjel, a csapat (egyelőre) él és virul!!! :)

Új hozzászólás Aktív témák