Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NightGT

    senior tag

    válasz Kansas #36 üzenetére

    LTT tesztjéből hiányolom a zajra normalizálást...majd Gamersnexus Steve elmagyarázza azt a differenciát :)

    Füstgép nem kell hozzá, elég néhány füstölő is a legközelebbi rossmann-ból. De nagyon szentély szaga lesz tőle a gépednek :D

    Abban biztos vagyok, hogy overkill, de hogy agyatlan? :) Amikor a drága NZXT venti vezérlő este 11kor úgy dönt, hogy leáll, észre se veszem, annyira halk volt 50-60 fokokkal...a szívó CPU toronnyal is. Megjegyzem, ráfujatni a meleget a VGA hátalapra, mint rájöttem, megint nem optimális...nyugodtan elképzelhettek mindenféle elvi megoldásokat, de azt garantálom, hogy a természetes konvekciós légáramot, meg a hősugárzást sem fogod te semmilyen ház szellőzássel felülírni. Legalábbis amíg nem 140es ventit használsz 1500-2000+ fordulaton. Persze nyugodtan fűtheted a ramokat, ha nincs OC-zve...

    Jobb az elmélet helyett gyakorlati tapasztalatokból építeni. De hé, én nem értek hozzá, csak mellettem bányászik éjjel, miközben alszom, 50 fokon zavartalanul...

    Speed is the only truly modern sensation

Új hozzászólás Aktív témák