Új hozzászólás Aktív témák

  • 426os

    őstag

    válasz mickemoto #6 üzenetére

    Szerk: Igazából nem válasz akart lenni, csak félrenyomtam :)
    Én is csak karácsonyra kaptam anno egy-egy kisebb készletet (hóeke, versenyautó stb). Illetve később, amikor már kaptam zsebpénzt évek alatt sikerült összegyűjtenem egy nagyobb készlet árát (kb 15k volt, két monster truck, szervizautó, ugrató stb). Meg volt valami kis román lego-utánzat készletem is, ami hellyel közzel illeszkedett is a rendes legóhoz, de mindig szétestek. Nagyon imádtam, rengeteget játszottam a nappali közepén szétborítva szüleim legnagyobb örömére, főleg, amikor ráléptek mezítláb egy-egy kisebb elemre :D Még most is megvan mind, összesen egy nagyobb cipősdoboznyi legóm van. Ez mai fejjel nem tűnik soknak, de kiskoromban elég nagy mennyiségnek tűnt, sőt, az egész utcában kb csak nekem volt legóm, így mindenki a csudájára járt, illetve mikor már nem annyira játszottam, mindig meg akarták venni. Még szerencse, hogy tisztában voltam az értékével és tudtam, hogy annyit úgysem adnának érte, így a környékbeli gyerekeket mindig elhajtottam, meghirdetni meg lusta voltam. De így utólag örülök ennek a lustaságomnak.
    Remélem, hogy majd ha lesz saját gyerekem ő is szeretni fogja. Nem utolsó sorban az ajándékvásárlást is megkönnyíti majd :D

    [ Szerkesztve ]

    .

Új hozzászólás Aktív témák