Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    Üdv a Szakiknak..
    Kérdésem lenne, mivel a házi mozi és tsi tőlem marha messze állnak.
    Annak idején, ~2x évvel ezelőtt nem voltak erősebbek az erősítők?
    Mert ugye erre is azt írja a teszt, 160w.. Most ez csatornánként, vagy az össz kakajó?
    Most ha a 7.x-et vissza osszuk, mondjuk legyen 5.1.. Van 5*25+40, vagy ez hogy jön ki?
    Akkoriban volt egy régi német erősítőm, ha jól emlékszem 4*80w volt.
    sárga dinnye méretű tekercs, 2 oldalán legalább 30*40 centis alu hűtőborda a végfokra aggatva, stb..
    Pár darab HS500-al, meg ki tudja még mik voltak előtte egy pár 'utcabált' lezavartunk vele, a HS500-asból 2 elpukkant, majd kapott bele valami zöld membrános 30as mélyet, ami bírta még egy jó ideig..
    Nekem akkoriban Tesla dobozkáim voltak, volt mikor a buli végén már csak azok szóltak..
    ..régi szép idők...
    Szóval ezek a cuccok lényegében hogy is vannak erőnlétben?
    Mit és mennyit lehet rákötni, hogy az jó is legyen?

    Gondolkodom egy komplett cucc vásárlásában, de azt nem tudom, érdemes ennyit bele fektetni, vagy inkább legyen valami számítógépes cucc 40k környékén.
    Anno havernak volt egy Genius SW-HF 6000 vagy 6050.. valami ilyesmi lehetett, abba a szobában még bőven sok is volt.
    És akkor nem kell kivágni az ablakon több 100 ezreket, mire össze áll egy ilyen.
    Gondolom azért minőségbeli eltérések vannak, de nekem nem ér meg +3-400 ezret, mert valami annyival tisztábban szól.

Új hozzászólás Aktív témák